Kaip pasirinkti tinkamą šunų maistą savo augintiniui?

Kai kalbama apie maistą, jūsų augintinis tikriausiai geriau nei jūs žino, ką mėgsta. Juk pastarąsias kelias savaites ar mėnesius jie valgė savo granules. Tad kodėl nuolatinė maisto dieta staiga turėtų pasijusti kaip ribojantis kalėjimo nuosprendis? Šunys ir katės yra visaėdžiai. Jie puikiai maitinasi subalansuota mityba, į kurią įeina ir mėsos, ir augalinės kilmės ingredientai. Todėl svarbu pasirinkti jiems tinkamą šunų maistą, taip pat tokį, kuris atitiktų jų konkrečius poreikius ir skonį. Toliau pateikti patarimai padės jums rasti savo šuniukui tobulą šunų ėdalą… Lenda parduotuvėje kokybė ir geros kainos.

Koks yra geras šunų maistas?

LendaRinkdamiesi geriausią maistą savo šuniui, pirmiausia norėsite išsiaiškinti, ką kasdien dedate į savo dubenėlį. Galbūt turite tam tikrų pageidavimų dėl maisto ar valgymo įpročių arba jūsų augintinis gali būti itin išrankus. Svarbu žinoti, ką konkrečiai ėda jūsų šuo, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą. Taip pat svarbu suprasti, kad šunų maistas nėra tas pats, kas žmonių maistas, ir yra gaminamas specialiai šunims. Taip pat svarbu, kad žinotumėte, kas geriausiai tinka jūsų individualiam augintiniui. Gerame šunų ėdale turėtų būti mažai konservantų, dažiklių ir kitų priedų. Jame taip pat turėtų būti daug vitaminų ir mineralų. Be to, gerame šunų maiste turėtų būti gerų baltymų, riebalų ir angliavandenių šaltinių.

Sužinokite, ko jūsų šuo nemėgsta

Jei jūsų šuo yra išrankus, yra keletas dalykų, kuriuos galite išbandyti, kad priverstumėte jį valgyti maistą. Pirma, kartu su maistu duokite savo šuniukui skanų skanėstą. Taip pat galite pabandyti maistą sumaišyti su kokiu nors jūsų augintinio mėgstamu maistu arba, dar geriau, su skanėstais, kurių jūsų šuo nemėgsta. Dabar pabandykite duoti šuniukui dubenėlį to paties maisto be jokių pridėtų skanėstų. Jei jūsų šuo išrankus tam, ką valgo, išsiaiškinkite, kodėl.

Nuspręskite, ar ieškote patogumo, ar maistinės vertės

Kas jums svarbiau? Ar svarbiausia patogumas, ar maistinė vertė? O gal tai abiejų dalykų derinys? Kad ir kokie būtų jūsų prioritetai, prieš priimdami galutinį sprendimą turėsite į juos atsižvelgti. Kai kurie gyvūnų augintinių ėdalo gamintojai bandys jums parduoti savo šunų ėdalą, nes juo patogu šerti. Tai gali būti maišelis arba skardinė, kurią galite tiesiog atidaryti ir supilti į dubenėlį. Jums taip pat gali būti parduodama idėja apie paruoštą subalansuotą maistą, kurį jūsų šuo gali tiesiog suvalgyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.