Keistos rastos kontrabandos

Ne visų pasaulyje buvusių kroviniu gabenimas pagirtinas. Tarp gabenamų krovinių kartais galima rasti ir labai keistos kontrabandos. Kokios jos kartais pasitaiko ir kuo ji gali nustebinti?

Egzotiniai gyvūnai

Kroviniai ir jų vežimaiEgzotinių gyvūnų kaip kroviniu gabenimas yra uždraustas, nebent turimi specialūs dokumentai. Tačiau kartais kas nors vis bando iš egzotiškų šalių parsitempti kokį smauglį, papūgėlę ar kitą gyvūną. Jie čia pardavinėjami labai brangiai, tad kažkas iš to pasidaro tikrai nemenką pelną. Tiesą sakant, net ir jūs galėtumėte kaip kontrabandą į Vakarų šalis gabenti veislinius šunis – ten jie būtų kur kas brangiau parduodami.

Tabakas, alkoholis

Standartinė kontrabanda, kuri yra nelegalus kroviniu gabenimas, būna tabakas bei alkoholis. Yra labai daug pavyzdžių, kaip tabako bei alkoholio kroviniai keliaudavo ilgus maršrutus, kol vėliau būdavo rasti pačiose keisčiausiose talpose. Dar čia reikėtų pridėti ir narkotikus, kurių gabenimas taip pat patraukdavo ir į labai stiprią teisinę atsakomybę tuos, kurie išdrįsdavo visa tai vežti per sieną ir visur kitur. Tačiau visais laikais buvo tam pasiryžusių žmonių, tad ir dabar gabenant įprastus krovinius dažnai po priedanga sukčiai bando prastumti kažką nelegalaus. Tai dažniausiai ne kompanijoms priklausantys vilkikai, o įvairūs pavieniai asmenys.

Pabėgėliai

Tokio tipo kontrabanda atsirado tik per pastaruosius porą metų. Autobusais pabegėliams pravažiuoti sienas sunkiau, tad dažnai jie keliauja kaip kroviniai. Tai galima vadinti oficialia Europos kaip žemyno pabaiga, kadangi čia atkeliauja kita rasė labai dideliais kiekiais, ir greitai visi tai pajausime, kaip keisis mūsų krašto sudėtis.

Keistos prekės

Ne viskas, kas gabenama ir yra keista, būtinai turi būti nelegalu. Iš esmės, paanalizavus kiekvieno krovinio turinį, jis gali pasirodyti bent šiek tiek keistas. Tarkime, pilnas didžiulis vilkikas sauskelnių. Kur dar galėsite rasti ant ratų tiek daug keliaujančių sauskelnių. Arba – vaikiškų žaislų prikimštas vilkiko galas. Jeigu vienos rūšies prekes gabenantys vilkikai patenka į avarijas, visuomet ant kelio pasklinda labai daug tokių pačių gaminių. Kartais žmonės juos renka, kartais tiesiog fotografuoja ir stebisi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.