Kodėl jūs mėgstate gėles

Kai iš https://memeliogeles.lt/kategorija/geles-dezuteje pas moterį, mergaitę, mamą, sužadėtinę ar mylimąją ateina puokštė gėlių – veidas pasipuošia šypsena. Sunku pasakyt, kodėl, tačiau gėles visgi mėgsta ir myli daugybė moterų. Klausiame jų kodėl joms patinka gėlės.

Nes tai gamta – mūsų namai

Memelio gėlėsMarija sako, kad jai dideli meskinai Klaipedoje su gėlėmis daro įspūdį. Tačiau didžiausią įspūdį daro būtent gėlės. „Nors meškiną saugosiu ilgiau, man labiau patinka gėlės. Jos tiesiog yra tikra gamtos dalis. Gyvendama Klaipėdoje aš galiu itin gerai įvertinti ir branginti gamtą, kaip patį didžiausią stebuklą. Manau, kad šiais laikais ne kiekvienas žmogus pakankami vertina gamtą. Aš tą jaučiu. Daug kas sėdi namuose prie kompiuterių, neina pasivaikščioti net ir gražiausią dieną, būna kažkur įstrigę savo pasauliuose. Tačiau man atrodo, kad gamta yra mūsų namai ir mes turime labai gerai mokėti tą gamtą vertinti. Taip, miestuose jos beveik nesimato ir kai tarp daugiabučių įsiterpia koks mažas gėlynėlis, tai jau atrodo mums kaip kažkoks svetimkūnis šioje betono planetoje. Bet juk iš tiesų yra atvirkščiai, svetimkūniai yra tie civilizacijos padariniai, o gamta yra natūrali, nuostabi ir stebuklinga. Taigi, man gėlės visada yra labai graži dovana. Aš net ir per gimtadienius ar kokias svarbias šventes visiems sakau, kad man kitų dovanų nereikia, tik gėlių, nes jas labai myliu“, – sako Marija.

Nes tai tradicinis pagarbos ženklas

Eglė sako, kad jai gėlių gauti patinka, nes taip yra parodoma pagarba. „Aš nežinau, kaip čia taip susiklostė, kad būtent su gėlėmis yra išreiškiama pagarba. Juk galėtų būti ir kitaip, ar ne. Galėtų reikėti dovanoti, pavyzdžiui, akmenį, arba kokį driežą, o gal obuolį. Bet yra dovanojamos gėlės ir tai yra pagarbos simbolis. Ypač tai daug reiškia, kai vyras moteriai dovanoja gėlę. Man tai labai patinka, aš visas gėles nesipuikuodama priimu ir jaučiu, kaip yra malonu gauti tokią dovaną“, – sako moteris.

Nes jos nuostabiai kvepia ir puošia namus

Viktorija tikina, kad gėlės jai tiesiog yra labai graži namų dekoracija, o be to, jos dar ir kvepia. „Aš kartais pati sau gėlių užsisakau, nes tiesiog noriu, kad jų būtų namuose. Tai nuostabus dalykas iš gamtos pasaulio ir aš noriu, kad tai būtų mano namuose, ten būtų gražu ir kvepėtų“, – sako Viktorija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.