Kaip išsinuomoti automobilį?

Domina automobiliu nuoma, bet anksčiau tokios paslaugos neteko užsakinėti, todėl nežinote, kaip pasielgti geriausiai? Štai trumpas gidas, kuris padės susigaudyti automobilių nuomos pasaulyje.

Palyginkite kainas internete

Ilgalaikė nuomaTokiose svetainėse kaip https://www.turbonuoma.lt/ilgalaike-automobiliu-nuoma/ ir kitose nuomos svetainėse galima palyginti kainas. Verta palyginti jas tarp konkuruojančių nuomos punktų, o taip pat ir pačioje nuomos svetainėje. Kiek kainuoja vieno ar kito automobilio nuoma, kiek kainuoja tam tikros mašinos nuoma ilgesniam ar trumpesniam laikui, kaip tai susiję su vairuotojo stažu ir pan.

Nuspręskite, kokio mašinos dydžio jums reikia

Kartais automobiliai yra nuomojami, pavyzdžiui, vestuvėms, kuriose dalyvaus daug žmonių. Ar ne geriau kartais nuomotis visą mikroautobusą ar bent jau didesnį 6 vietų automobilį, kuriame tilptų daugiau dalyvių? O gal svarbiau, kad susiformuotų ilga ir graži automobilių grandinė? Tokiu atveju, verčiau rinktis mažas mašinas, tačiau praktiškiau būtų imti didesnę ir į ją sodinti daugiau žmonių.

Pasvarstykite apie skrydžio ir automobilio nuomą kartu

Jeigu keliaujate į kitą šalį ir automobilio jums reikės užsienyje, tuomet jau perkant bilietus pažiūrėkite suteikiamus pasiūlymus dėl automobilio nuomos. Gal taip sutaupysite laiko, jeigu mašiną užsisakinėsite iškart, dar tik pirkdami skrydžio bilietus.

Pagalvokite, ko jums reikės prie automobilio

Tam, kad nereikėtų vėliau papildomai leisti pinigų kažkokiems dalykams, kurių gali prireikti, iškart rinkitės mašiną, kuri tiktų ir turėtų tuos bruožus. Pavyzdžiui, gal planuojate su nuomota mašina vežti dviračius. Kokios mašinos reikėtų: su ragais ar su kabliu ant galo? O gal reikia priekabos? Tada mašina turi turėti kablį. O gal reikia iškart mašinos su priekaba? Arba geriau krovininio mikro autobusiuko? Iškart galvokite apie viską iš anksto, tokiu būdu tikrai sutaupysite nemažai laiko ir pinigų ir išsinuomosite tai, dėl ko paskui neteks gailėtis.

Skaičiuokite ne tik nuomos, bet ir draudimo, degalų kainą

Dažniausiai automobilį, kurį nuomojatės, tenka drausti KASKO draudimu, taigi, tai tikrai ne pats pigiausias draudimas. Taigi, turėsite pagalvoti, ar viskas čia vyksta taip, kaip norite, ar kaina tikrai jums tinkama. Galbūt esate labai patyręs ir saugiai daug metų vairavęs žmogus? Tuomet ir draudimo kaina bus mažesnė. Bet jei pastaruoju metu vis įsiveldavote į eismo įvykius, dėl kurių būdavote kaltas, gal tuomet ir kaina draudimui bus didesnė, kad ir kur mašiną besinuomotumėte. Įskaičiuokite į išlaidas ir kuro, kurio prireiks, kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.