Kodėl svarbu kokybiškas mašinos stiklas

Net ir apynaujiams automobiliams kartais gali būti reikalingas stiklu keitimas. Skirtingiems automobiliams tinka ne visi stiklai, tačiau automobiliu stiklai Vilniuje yra gaunami gana lengvai, jeigu randate tinkamą servisą. Reikia keisti stiklus, kai jie yra pastebimai šiek tiek pažeisti, kai yra buvusi kokia nors avarija ar blogas nutikimas, kurio metu stiklas buvo traumuotas. Automobilio priekyje yra laminuotas stiklas, o šonuose – grūdinti automobiliu stiklai. Abu yra reikalingi mašinai ir be jų neįsivaizduotume, kaip būtų galima saugiai važiuoti mašina. Tačiau, jeigu aišku, kad stiklui jau reikia keitimo, rekomenduojama nedelsti ir kuo greičiau šį klausimą keliauti spręsti į auto servisą.

Susiję su oro pagalvių suveikimu

Automobilio stiklasYra įrodyta, jog tai, ar suveikia oro pagalvės automobilio smūgio metu, susiję su tinkamu priekinio automobilio stiklo įtempimu. Stiklas yra laminuotas, todėl esant avariniai padėčiai, žmonės veikiausiai nebūtų apipilti iš priekio pažirusiomis aštriomis kaip peiliai šukėmis. Laminato plėvelės šukes sulaikytų, be to, jeigu jos visgi prasimuštų, tai būtų apvalios kaip grūdinto stiklo. Automobilio stiklų kūrimas yra svarbi gamyklinė užduotis, norint kuo labiau apsaugoti žmones nuo galimų avarijų. Tačiau dar vienas metodas, paprastai apsaugantis žmones kelionių metu, yra būtent oro pagalvės. Jų naudojimas gali leisti užsitikrinti saugesnę kelionę ir tą faktą, kad esant smūgiui, priekyje sėdintys žmonės netrenktų iškart į stiklą, o juos sustabdytų išsiskleidžiančios oro pagalvės. Šis patobulinimas yra visuose naujuose automobiliuose ir paprastai jų nėra senose mašinose.

Saugumas kelionės ir avarijos metu

Tinkamai prižiūrėti ir pakeisti turėtų būti visi automobilio stiklai: tiek priekinis, tiek šoniniai. Šoniniai yra pagaminti iš grūdinto stiklo, kuris skildamas susiskaldo tarsi į karoliukus – apvalius gražius stikliukus, kurie neturėtų labai sužeisti žmogaus. Tačiau faktas, kad visgi tektų patirti tokių šukių antplūdį, savaime nėra malonus. Reikia pasakyt, kad skilti ir dužti labiau linkę tie stiklai, kurie jau yra pažeisti, arba kurie yra netinkamai įtvirtinti. Dėl to ir reikia paisyti kelionės saugumo bei turėti tokius stiklus, kurie būtų saugūs.

Kad jūsų mašinos neapvogtų

Tamsiuoju paros metu itin dažnai mus gali pasiekti tokie pavojai, kai aikštelėje paliktas automobilis staiga pradeda kaukti, o mes drebame, jog apvogė mūsų automobilį. Įsilaužti į automobilį paprastai bandoma išdaužiant šoninį stiklą, tačiau jeigu jis jau yra pažeistas, tuomet tą įsilaužimo veiksmą atlikti būna daug lengviau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.