Kodėl ketiname gyventi Naujamiestyje

Eidami į Vingio kino teatrą Vilniuje galbūt pastebėjote, kad šiame butai Naujamiestyje, šiame rajone, ir toliau įrenginėjami. Visame rajone kyla nauji gražūs daugiabučiai, o juose atsiranda ir nauji butai. Tai aplinka, kurią noriai renkasi ne viena jauna šeima, nors galbūt prieš 10 ar 15 metų net neįsivaizdavo, kad būtent laisvi butai Naujamiesčio alėjos projekte juos domins labiausiai, o ne bus siekiama įsikraustyti į kokią nors žalesnę aplinką, kaip kad Antakalnį, Žirmūnus ar Žvėryną. Tačiau Naujamietis iš tiesų jau keletą metų yra pats geriausias, prestižinis rajonas, ir jame vietą randa daug naujakurių. Mes – vieni iš jų. Mūsų šeima taip pat ieško čia sau kur susukti lizdą. Išvardinsime, kodėl, nes kai kurie giminaičiai taip ir nesuprato, bei nuolat to mūsų klausia.

Patrauklūs naujų butų pasiūlymai

ButaiKadangi čia yra perspektyvus rajonas, nuolat galime matyti, kaip kyla nauji butai. Tai iš tiesų vyksta, kadangi čia tereikia tik apsidairyti ir iškart matome, kaip atsiranda naujas daugiabutis. Nesinori gyventi ten, kur tektų kraustytis į seną namą. Pavyzdžiui, Žvėrynas yra nuostabus rajonas, tačiau jis darosi panašus į etnografinį kaimą, kuriame jau nė už ką nepatikėsite, kad galėtų būti geras naujas daugiabutis. Ten pagrinde seni namai, kuriuose deja dažnai dabar pardavinėja iš varžytinių, nes jie būna konfiskuoti antstolių. O štai Naujamiestyje kyla nauji daugiabučiai ir nauji pasirinkimai.

Modernus naujas miesto rajonas

Dėl tokių statybų, o kartu ir dėl vakarietiškos mados industrinius rajonus paversti prestižiniais gyvenamaisiais, šis rajonas tampa itin moderniu ir madingu. Čia noriai kraustosi protingi jauni žmonės, o tokių, kuriems dėl gėrimo ar paskolų konfiskuotų butus antstoliai, lieka vis mažiau. Taigi, tokiuose namuose atsiranda ir atitinkama maloni atmosfera.

Stilingi klubai ir barai

Jeigu praeisite maršrutu nuo Stoties rajono iki pat Naujamiesčio širdies, Lofto, pamatysite, kiek daug stilingų klubų, kavinių, pramogų zonų čia įsikūrė. Būtent čia susirenka atsipalaiduoti visi stilingi ir įdomūs jauni žmonės, kurie seka miesto ritmą ir nori daryti kažką naujo, gero bei įsimintino. Taigi, tokiuose klubuose ir baruose jūs taip pat apsilankysite, jeigu gyvensite Naujamiestyje.

Puikus susisiekimas

Dar reikia pridurti, kad butai Naujamiestyje patrauklūs ir dėl to, kad čia išvystytas iš tiesų nuostabus susisiekimas. Patekti iš taško A į tašką B labai lengva tiek savo, tiek viešuoju transportu, o šalia yra ir tarpmiestinių ir tarptautinių linijų susikirtimo taškai – stotis, oro uostas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.