Kokią mašiną nuomotis savo šventei

Nuomojamos mašinosŠventėms dažnai norisi geros mašinos nuoma, kokios – priklauso nuo pačios šventės pobūdžio. Kai kurie žmonės juokiasi iš vestuvininkų ar kitų švenčiančiųjų, kurie tiek pinigų išleidžia būtent transporto nuomai. Tačiau tai ritualai. Kartais mes, racionalieji ir neva protingieji žmonės, ritualus vadiname pompastika, juokiamės iš to, kad kažkokie žmonės nori prabangos per šventes, kai kasdienybėje vos galą su galu suduria. Tačiau visa tai turi pagrindą. Nuo seniausių laikų svarbius gyvenimo įvykius žmonija pažymi ritualais: kai gimsta vaikas, kai įšventinamas į suaugusius, kai tuokiamas, kai perkamas naujas namas arba pastatomas ir pan. Nors lemtingų ženklų, tikėjimo dievybėmis dabar beveik nelikę, bet poreikis ritualiniams reiškiniams yra. Taip mūsų gyvenimo sraute susikuria tam tikras svarbiausių įvykių tinklas. Tad automobilio nuoma yra įprastas vienas iš būdų pažymėti tas svarbias šventes.

Klasikinę – senovinę

Kokią mašiną rinktis vestuvėms? Klasikinės mašinos nuoma bus gana standartinė ritualinė šventė, tačiau gal tokios ir reikia. Klasikinėmis mašinomis atrodo tokios, kurios kažkada pirmosios mašinos – lenktų formų, didelės, panašios net į karietas. Dar jos vadinamos senovinėmis. Vestuvių šventei labai dera tokios mašinos, nes visos vestuvės yra šventė, turinti nemažai senovės atributikos. Tai yra ir šventės, kada mes stengiamės priimti iš kartos į kartą duodamus įžadus, ir rengiamasi ne pagal šio pasaulio madą. Taigi, ir senovinė mašina gerai tinka.

Modernią ir naujovišką

Tačiau ne visoms šventėms gerai tinka senovinės mašinos nuoma, kai kam kaip tik daug labiau tinka naujoviškos, modernios mašinos. Tad ir jūs galite rinktis būtent tokią, jeigu švenčiate jubiliejų, pasitinkate garbius svečius ar renkatės kitus svarbius šventinius dalykus. Modernios ir naujoviškos mašinos yra neįprasta, pavyzdžiui, elektromobiliai, nes mes dažniausiai važinėjame su paprastomis, mūsų poreikius patenkinančiomis mašinomis. O tai visai kas kita, negu tos mašinos, kurias galima išsinuomoti švenčių proga.

Rinktis pagal kainą

Aišku, mašinos nuoma gali paploninti piniginę. Juo labiau, kad realaus daikto jūs neįgyjate, išleidę tuos pinigus. Jūs tiesiog juos paleidžiate malonumui, vartojimui – taip, kaip maistui, alkoholiui ar muzikai. Tiems žmonėms, kurie nemėgsta pinigų tokiu būdu suvartoti, daug labiau tiktų rinktis automobilį pagal kainą, o ne pagal tai, kokios norisi. Mažiau paskui sielositės, kad išleidote pinigus, jeigu pasirinksite tokią, už kokią sumokėjus nebus gaila pinigų. Mašina pagal kainą visada gali būti surasta, net ir pigiausios mašinos ieškančiam klientui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.