Kaip nesumauti savo gyvenimo

Vieniems žmonėms credit24 kreditai suteiks pagalbą gyvenime, padės pakilti, o kitiems paskolos kaip tik tik pastūmės į griovį. Tačiau žmonės turėtų patys galvoti apie savo veiklą, suprast, ką jie turi daryti. Turėtų būti galvojama apie tai, kad kiekvienas žmogus pats yra savo likimo kalvis. Tad ir gauta paskola gali būti panaudota vienaip ar kitaip, priklauso nuo žmogaus. O kalbant apie paskolas – štai trumpas vadovas apie tai, kaip paskola turėtų ne trukdyti, o būtent padėti.

Skolinkis atsakingai

Paskolos ir kreditaiVisų pirma, nesvarbu, kad paskolins neturintiems nuolatinių pajamų kažkas, tačiau jūs turėtumėte visgi skolintis tik tvirtai žinant, kad galėsite grąžinti. Prieš skolinantis, tiesiog pasiimkite sąsiuvinį ir su tuo sąsiuviniu prisėskite prie stalo. Prisėdę prie stalo, susirašykite, kiek tiksliai uždirbate. Kokios yra pastovios jūsų pajamos. O tuomet – kokios yra nepastovios pajamos ir kokia tikimybė, kad jų galite negauti. Suskaičiuokite, kiek jums kainuoja pragyvenimas. Nieko nepamirškite: nei kiek kainuoja būsto nuoma, nei kiek kainuoja šiltumas, nei maisto, nei transporto, nei poros žieminių batų gruodžio mėnesį. Viskas, ką jūs gyvenime perkate, yra jūsų išlaidos. Atimkite jas iš tų gaunamų pajamų ir pamatysite, kiek jums lieka paskolos grąžinimui. Tad skolinantis reikėtų ir imti tokią sumą pinigų, kurios grąžinimas neviršytų to, ką suskaičiavote sąsiuvinyje.

Jeigu pasiskolinai – grąžink

Dabar belieka grąžinti tai, ką pasiskolinote. Jeigu jau tai padarėte. Tie skaičiavimai į sąsiuvinį buvo ne šiaip sau, o dėl to, kad matytumėte, kiek turite išleisti, kiek pasilikti grąžinimui. Į paskolų sutartis žiūrėkite labai rimtai. Žinote, kaip baigiasi tiems, kurie paskolų negrąžina? Nueikite į būsto pardavimo skelbimų portalą ir pažiūrėkite į namus, kuriuos parduoda iš varžytinių. Tai yra tokie namai, kurie paimti antstolių dėl to, kad žmonės negrąžino paskolų, augo papildomos sumos dėl vilkinimo, ir galiausiai įsikišo teismas. Turėkite šį blogiausią kraštutinumą omenyje, kai stovėsite parduotuvėje ir svarstysite, ar pigesnius, ar brangesnius produktus pirkti. Jeigu įmanoma – pigesnius. Kad sutaupytumėte, sukauptumėte, o paskui ir galėtumėte tuos pinigus protingai panaudoti.

Išspręsti žalingų įpročių problemas

Daugybei žmonių galimybę grąžinti paskolas sugriauna žalingų įpročių problema. Jeigu taip nutinka, kad žmogus ima vartoti alkoholį, kitaip svaigintis, lošti, jis praranda viską. Tokie žmonės atsiduria sociumo dugne, tad visi su tais žmonėmis susiję dalykai atitinkamai pakrypsta blogąja linkme. Tad jeigu manote, kad esate rizikos grupėje ir turite priklausomybių, geriau nesiskolinkite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.