Kokiam interjerui tiks dailylentės?

Kuriant vidaus apdailą, puikiai tam tikti gali Cedral dailylentės, tačiau pirmiausia riekia gerai žinoti, ko nori. Iš tiesų, mediena, dailylentės yra labai darbui patogi medžiaga. Nuolat prie kompiuterio sėdinčiam žmogui tai gal net atrodytų kaip atsipalaidavimas. Aišku, jeigu patys nemokate tvarkyti apdailos, tuomet turėsite susirasti meistrą, kuris pasidarbuos su dailylentėmis. O kokioms erdvėms tinka Cedral dailylentės?

Jaukūs namai

CedralPirmiausia galvosime apie tas erdves, kurios mums svarbiausios – namų. Tik namuose norėsime atsipalaiduoti, pajusti, ką reiškia harmonija. Kai esame savo namuose, mes žinome, kad tai, ką turime ten, jau yra viskas, ką ir norėjome turėti. Namuose mes jaučiamės puikiai, jeigu namai suteikia tą jausmą, jeigu jų interjeras neverčia šlykštėtis, gailėtis savęs, nervintis ar svarstyti, ką čia pakeisti, kad būtų geriau. Mediena kaip apdailos medžiaga nuo senų laikų yra viena mėgstamiausių žmogaus būstui. Esame tokios prigimties, kad medis ir miškas mums primena protėvių dvasią, mes gimėme iš gamtos, nors dabar ir gyvename miestuose. Taigi, gamtoje turime semtis įkvėpimo ir savo miestietiškam gyvenimui. Štai kodėl jaukūs namai gali būti daugiau negu įsivaizduojame. Medinės dailylentės gali puošti mūsų visus kambarius, o gal tik tam tikras jų dalis. Jeigu norime taupyti, galime komponuoti ir kažkur dėti tapetą, kitur dailylentes. Prieš 30 metų buvo madingos mažos lentelės, nudažytos kone raudonu, ryškiu laku. Dabar mes jau niekada į interjerą nededame tokių aitrių elementų, nes jie kažkuo ima nervinti, erzinti, provokuoja pyktį, neramumus. Siekiame švelnių, pastelinių, šviesių spalvų. Taigi, ir dailylentės gali būti tiesiog nulakuotos bespalviu laku arba dažytos šviesiais sluoksniais, ir taip mes turėsime itin stilingą interjerą.

Biuras

Biuruose gali tikti baltos itin plonos dailylentės, iškaltos vertikaliai. Jos gali atstoti įprastas baltas sienas, tačiau drauge ir teikti savotiško malonumo visgi būti apsuptam būtent medžio. Tiesa, labai plonas dailylentes tvirtinti sunkiau, tačiau jos praktiškos, nes nesumažina erdvės. Visgi, geriau jų netvirtinti patiems, o pasikviesti meistrą.

Grindų parketui

Kai kurios grindys gali taip pat būti pagamintos iš dailylenčių. Dabar vėl madingos tamsios spalvos grindys, taigi, ir lentos gali būti tamsesnio, pilko atspalvio. Tamsi raudona nebus ta išeitis, kuri dabar madoje, tačiau tamsūs pilki medienos atspalviai suteiks namams jaukumo. Galite rinktis specialų parketo variantą, o galite tiesiog rinktis patinkančias dailylentes ir jomis iškalti grindis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.