Kokie skardos gaminiai apsimoka labiau

Dirbti su skarda skardininkams gali būti įdomu, tačiau smagu yra dirbti tada, kai žinai, kad skardos lankstymas kaina tavęs tikrai nenuvils ir ji yra pakankamai gera, ji yra normalus užmokestis už darbą. Jeigu taip manote, tuomet verta imtis skardos lankstymo. Tačiau kartais skardos gaminiai būna brangesni arba pigesni. Visgi, smagiausia, kai skardos lankstymo kainos būna mažesnės. Nuo ko jos priklauso ir kada skardos gaminiai kainuoja skirtingai?

Kai geriau nusipirkti jau pagamintus stogo priedus

Skardos darbaiViena iš skardos gaminių kategorijų, kurios jaudina daugybę žmonių, kuriems prireikia šių produktų – tai yra būtent žmonės, kurie dengia individualių namų stogus. Kartais stogą reikia pakeisti, nes jis jau būna visas kiauras ir baisus. Kartais stogą reikia sutvarkyti, kadangi jis būna tiesiog asbestinis, o tai kenkia sveikatai. Kartais reikia dengti visiškai naują stogą, ir tai yra geras dalykas, kadangi tuomet kažkas gali užsidirbti visai nemažai. Tačiau dengiant arba tvarkant stogą, yra reikalingi ne tik įprasti skardos gaminiai, bet ir tokie, kurie yra iš tiesų individualūs. Reikia ne tik skardos lakštų iš parduotuvės, o ir, pavyzdžiui, skardinio kamino, stogo kraigo, lietvamzdžių bei lietaus nuvedimo sistemų, vėtrungių, netgi palangių. Žmonės, turintys gerą stogdengį – skardininką, gali prašyti meistro, kad jis išlankstytų visus tuos priedus. Jie gali paskaičiuoti, kad pati skarda nėra brangi, tai indidivualus užsakymas kainuotų pigiau. Tačiau jie labai klysta. Kadangi stogdengiui apsiimti lankstyti vienetinį kaminą, kraigą, vėtrungę ar kitą gaminį, užtruks labai ilgai, taigi, jums teks sumokėti už tai. Dėl to, jeigu prekyboje yra jau esamų jums tinkančių skardosgaminių, tuomet juos ir rinkitės. Tai tas pats, kas pirkti jau pasiūtą suknelę, o ne eiti pas siuvėją bei dizainerį, bei prašyti, kad jums sukurtų kažką individualiai.

Kai skardininkas išlanksto individualiai – brangiau

Taigi, kai skardininkas lanksto skardą pagal asmeninius užsakymus, tai kainuoja brangiau. O kada tokių užsakymų pasitaiko? Visų pirma, tuomet, kai jums reikia nestandartinio sprendimo, kurio nėra prekyboje. Arba tuomet, kai turite įtikti specialiems vietos architekto reikalavimams, galbūt išlaikyti vietos etnografinį įvaizdį ir pan., ir dėl to turite gauti tokių skardos gaminių, kokių šiaip prekyboje nepastebite. Didesnis tiražas – mažesnė kaina, tad jūsų vienetiniai gaminiai, aišku, kainuos brangiau. Reikės apmokėti stogdengio ar skardininko įdėtą laiką, reikės ir pačią skardą pirkti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.