Kaip palengvinti sau persikraustymą?

Gal šie metai yra tie, kada jums persikraustant iš buto į butą, pagaliau kažkas efektyviai padės persikraustyti Vilniuje? Kiek jau kartų jums teko kraustytis iš buto į butą ir galvoti, kaip čia padaryti, kad persikraustymas būtų efektyvus, kad nereikėtų taip sunkiai tempti, tiek daug išleisti ir taip vargti? Pagalba gali ateiti laiku, jeigu žinosite, ką daryti.

Samdyti perkraustytojus

PerkraustomePirmas patarimas yra samdyti persikraustytojus. Perkraustymas jums asmeniškai yra ir protinis, ir fizinis darbas, ir jums tikrai reikėtų įvertinti tai, kad turite padaryti didžiulį darbą, kur visus daiktus pernešate iš vietos į vietą, ir kol viską tinkamai suorganizuojate. Persikraustymas pareikalauja labai daug galvojimo, planavimo, reikia nieko nepamiršti, viską tinkamai sudėti ir kt. Tai kartu ir stresas. Tad jeigu dirbate su protu, tai dar ir didžiulis fizinis darbas jums tikrai pasunkins darbus. Dėl to visada verta iškart samdyti perkraustytojus, kurie profesionaliai atliktų savo darbą, ir tiesiog galėtų jums labai greitai padėti viską padaryti ir visus baldus bei visa kita pernešti tiesiog akimirksniu. Tad perkraustytojų samdymas gali būti tikrai geras pasirinkimas. Sumokėsite šiek tiek eurų (tai net nebus labai brangu) ir galėsite ramiai stebėti, kaip viskas vyksta, kaip keliauja jūsų darbai.

Skirti laiko planavimui

Kitas patarimas – numatyti, kad kažkiek laiko viską planuosite. Kuo ilgiau ir kokybiškiau planuosite viską iš anksto, tuo viskas bus geriau padaryta. Sukurkite sistemą, kuri leistų daiktus lengvai rūšiuoti pagal jūsų poreikius, juos pernešti ten, kur geriausia, ir jums bus labai paprasta. Viską dėliokite ir pakuokite tuomet pagal tą sistemą. Kokia ta sistema turėtų būti?

Laikytis sistemos

Pirmiausia pagalvokite apie pačius didžiausius daiktus. Tai gal bus kažkokie baldai, buitinė technika. Verta šiuos daiktus ištuštinti, atlaisvinti ir pervežti pačius pirmus. Taip pat vertėtų butą, į kurį kraustotės, išsivalyti dar prieš suvežant savo daiktus ten. Kai jie bus ten nuvežti, baldus iškart statyti į vietas. Klaida yra suvežti viską į namus, suversti į vieną kambarį ir vėliau viską rūšiuoti. Tai yra dvigubas, jeigu ne trigubas, darbas, ir tikra frustracija. Atsiribokite nuo to ir tvarkingai su normalia sistema viską sutvarkykite. Kai suvešite didžiausius daiktus, vietos bus ir naujame, ir sename bute. Tada logiškai sudėliotus ir surūšiuotus daiktus vežkite į naują butą ir taip pat stenkitės iškart juos dėti maždaug į apytiksles vietas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.