Kokių gėlių nori moterys?

Gėlės PanevėžyjeVisada geles i namus Panevezyje žmonai privers ją nusišypsoti. Ypatingai, jeigu tai gėlės tyra širdimi – ne atsiprašant už skriaudas, ne prašant priimti atgal, ar ne nuo meilužio, su kuriuo galbūt reikėtų nutraukti santykius. Gražus ir tyras santykis, lydimas tokių staigmenų, yra puikus būdas pakurstyti meilės ugnelę. Aišku, verta žinoti dar prieš dovanojant, kokias gėles mėgsta jūsų išrinktoji, kokių jų norėtų gauti. Gali būti, kad ji negali pakęsti raudonų rožių, tad jų padovanojęs priversite suvaidinti apsidžiaugimą, kai iš tiesų bus nusivylusi. Skirtingoms moterims patinka skirtingi dalykai, tačiau kai kas yra ir universalaus. Jeigu apskritai moteris mėgsta gėles, galima vadovautis keletu gairių.

Gėlių su pristatymu į namus

Ar tai būtų geles i namus Siauliuose, ar Kaune, Klaipėdoje ar kitame mieste, smagu gauti gėlių pristatymą į namus, kuris būtų netikėtas. Tarkime, vyras išvykęs į kelionę, turi greitai grįžti ir viena diena prieš jam parvažiuojant, jis būtent ir pasiunčia tas gėles moteriai. Tai maloni staigmena ir iš anksto gerai nuteikiantis dalykas. Smagu, ir dar smagiau sulaukti vyro grįžtant kitą dieną.

Gėlių tada, kai tikisi, o dar labiau – kai nesitiki

Su gėlių dovanojimu privalomomis progomis yra taip. Moteris neapsidžiaugia taip jau labai, nes tikisi ir žino, kad tai tarsi privaloma. Tačiau jeigu vyras progos metu gėlių nepadovanoja, moteris gali nusivilti, likti įskaudinta ir nelaiminga. Ar tai būtų kovo aštuntoji, ar motinos diena, ar Valentino, ar vestuvių metinių, ar dar kažkas – padovanokite gėlių. Na o labiausiai ji džiaugsis jų gavusi netikėtų progų metu.

Didelių spalvotų puokščių

Būkite atsargūs su ta klasikine raudona rože, nes tai tapę kiču ir labai jau paprasta bei populiaru. Kiekvienai moteriai patiks gauti gražių natūralių spalvotų gėlių puokštę, kuri tiesiog spinduliuotų gyvybę ir gamtą. Tad geriau ir siekite kažko tokio, o ne kasmet visada pirkite tą raudonų rožių puokštę.

Gėlių dėžutėse

Nuostabus, tačiau kiek brangesnis pasirinkimas – gėlės dėžutėje. Jos atrodo itin patraukliai, nebereikia nieko nulupti, perdėti, pamerkti. Dėžutę iškart gali pasidėti ten, kur nori, ir džiaugtis šiuo gražiu dalyku savo namuose. Taip pat gėlės dėžutėje turi ir tokį privalumą, kad joms galiausiai nuvytus, dar liks pati dėžutė, kuri savaime yra patraukli ir turi dangtelį, taigi, vėliau gali būti panaudojama kam nors susidėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.