Kokie prezervatyvai yra labiausiai malonūs moterims?

Jei buvote užsukę bet kurios vaistinės „Šeimos planavimo“ skyriuje, jūs tikriausiai patraukė akį dešimtys prezervatyvų, reklamuojamų kaip „Jos malonumui“. Bet kokie prezervatyvai yra labiausiai malonūs moterims? Ir kiek iš tikrųjų galima pasitikėti dėžute su nuogos moters siluetu? Žinoti, kokį tinkamą prezervatyvą nusipirkti nėra maža užduotis, o kai ieškote prezervatyvų, kurie padės jums saugiai ir gerai jaustis – reikia apsvarstyti daug veiksnių.

Pasak McKenna Maness, sekso pedagogo ir buvusios švietimo ir prevencijos koordinatoriaus Santa Cruz AIDS projekte (SCAP), kaip ir daugelis kitų dalykų, kai kalbama apie seksą, labiausiai malonūs prezervatyvai moterims gali priklausyti nuo asmeninio pasirinkimo.

„Tai visiškai asmeninis pasirinkimas – daugelis pasakys:„ ,,Ranteliai jos malonumui“ ar ,,Spygliuotas“ ar netgi „Pagreitinti ją, sulėtinti jį“, bet manau, kad tai dažniausiai yra tik prekinis ženklas, – sako Maness. – „Manau, kad tai tikrai priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų ir jei mėgstate dygliuotus prezervatyvus, eikite į priekį ir naudokitės jais.“

Ir kuomet ieškote, kas geriausiai tinka jūsų parteriui, Maness siūlo atlikti kai kuriuos išbandymus. „Išbandykite skirtingus prekinius ženklus ar dydžius, kad rastumėte tinkamiausią rezultatą“, – sako Maness.

Prezervatyvai moterimsNors prezervatyvai dažnai siejasi su įsiskverbiančiu partneriu Maness teigia, kad įsiskverbiančiam partneriui ir priimančiam partneriui iš tikrųjų yra įvairių rūšių prezervatyvų. „Išoriniai prezervatyvai yra tipiškos rūšies, kaip galvoja daugelis žmonių, kurie dėvimi ant varpos ar dildo kaip fizinė kliūtis, kai jie įterpiami į makštį ar išangę“- sako Maness. Įterpiami arba kitaip „ moteriški prezervatyvai“ yra retesni. Dauguma žmonių net nežino apie juos, jie yra didesnis nitrilo prezervatyvas su dviem žiedais, vienas, kurį reikia įterpti į save, kad stabilizuotumėte prezervatyvą ir žiedą išorėje. Jie gali būti naudojami vaginaliniu ar analiniu būdu, todėl norėčiau juos vadinti „įterpiamais“.

Nesvarbu, ar jūs turite lytinį aktą su su naujuoju partneriu, ar jaučiatės rizikingai su ilgalaikiu partneriu, užtikrindami, kad jūs ir jūsų partneris (-iai) būsite apsaugoti sekso metu, galite jaustis saugesni ir pajusti didesnį malonumą „Ištikrųjų, dauguma sekso nebus malonus, kuomet nesijaučiate saugiai“, – sako Maness. „Jei žinote, kad esate apsaugotas, labiau tikėtina, kad galėsite labiau atsipalaiduoti ir mėgautis.“

Moterims

Žinoma, rasti labiausiai malonų prezervatyvą moterims turėtų būti mažiau svarbus prezervatyvo tipas, o svarbiau apie tinkamumas. „Negaliu pabrėžti tinkamo dydžio, – sako Maness. „Prezervatyvas turi būti tvirtas, bet ne spausti cirkuliacijos. Kietas prezervatyvas gali sukelti papildomą trintį ir plyšimą, arba lytinių santykių metu priimančiojo partnerio viduje pernelyg įtemptas prezervatyvas gali greičiau trūkti . 2015 m. 436 vyrų tyrimo, atlikto žurnale „Lytiškai plintančios ligos“, duomenimis, beveik penkiasdešimt procentų vyrų pranešė apie netinkamus prezervatyvus, todėl jų moterims buvo sunkiau užbaigti lytinį aktą. „Maness“ siūlo pirkti atskirus prezervatyvus arba pasiimti iš sveikatos centrų, kad galėtumėte eksperimentuoti su skirtingais dydžiais ir tipais, prieš perkant visą dėžutę.

Kalbant apie geriausio sekso užtikrinimą su partneriui, „Maness“ patvirtina, kad jums gali prireikti sužinoti apie save: „Prezervatyvai būna įvairių dydžių, medžiagų, tekstūrų, skonių, spalvų. „Įsitikinkite, kad jūsų prezervatyvas tinka, išbandykite skirtingus, kad galėtumėte sužinoti, koks jums tinka,“ – sako Maness. Kaip ir visi su seksu susiję dalykai – labiausiai malonus dalykas yra tai, kas geriausiai tinka jums ir jūsų partneriui. Jei ieškote daugiau malonaus prezervatyvo moterims, įsitikinkite, kad turite tinkamą dydį, tada pabandykite ieškoti įvairių medžiagų ir tekstūrų. Jei jūs ir jūsų partneris ieškosite maloniausių prezervatyvų, – išbandyti skirtingus tipus gali būti gan įdomu ir smagu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.