Kokius langus rinktis?

Langai – tarsi namo akys, pro kurias matome išorinę aplinką, todėl langai tampa labai svarbūs, o jų pasirinkimas dabar yra labai didelis. Tai plastikiniai, mediniai ar aliuminio langai. Kiekviena technologija turi savo privalumų ir trūkumų, o rinktis pirkėjui tikrai nėra sunku, todėl reikia gerai įvertinti visus kriterijus, pagal kuriuos rinksitės naujus savo namų langus.

Langai iš aliuminioNors pastarąjį dešimtmetį neabejotinai populiariausi yra plastikiniai langai, tačiau verta pagalvoti apie medinius arba aliuminius langus. Pastaruoju metu architektai itin pamėgo būtent aliuminę konstrukciją. Taip nutiko dėl to, kad ši konstrukcija yra lengvai pritaikoma norint įgyvendinti modernius interjerus. Tai puikus pasirinkimas, kai reikia įvairių formų ar dydžių langų. Čia reikia paminėti vieną esminį privalumą – aliuminio langas savo dydžiu gali būti daug didesnis, nei plastikinis, todėl norint įgyvendinti didelių langų viziją, tenka rinktis būtent aliuminę, o ne medinę ar plastikinę lango konstrukciją. Be to, aliuminio lango rėmas gali būti įvairių spalvų, kai tuo tarpu medinis ar plastikinis yra apribotas spalvų pasirinkime.

Mediniai langai yra populiarūs dėl savo natūralios ir ekologiškos medžiagos. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie kuria interjerą sodyboms ar renkasi natūralų interjerą. Medieną malonu liestu ir ji atrodo natūraliai. Tai bene patys didžiausi jos privalumai. Tiesa, dažnai baiminamasi dėl medienos patvarumo. Mediniams langų rėmams gali būti suteikta iki 10 metų garantija.

Kalbant apie kainą, reikia paminėti, kad plastikinių langų populiarumas yra būtent dėl sąlyginai mažesnės kainos. Vis dėl to, vertinant daugelį privalumų ir trūkumų, reikia paminėti, kad aliuminio langai taip pat yra puikus pasirinkimas. Dažnai galvojama, kad būtent aliuminio konstrukcija yra labai brangi, tačiau tai nėra visiška tiesa. Vertinant kainą, reikia įvertinti ir medžiagų atsparumą bei ilgaamžiškumą. Būtent aliuminio langas bus atsparus nepalankioms sąlygoms ir bus ilgaamžis, o tai reiškia, kad investicijos į tokias langų konstrukcijas su metais jums atsipirks. Vertinant kainą, reikia atsižvelgti ir į langų sandarumą, estetinį vaizdą, galimybę pritaikyti prie interjero ir eksterjero.

Šilti ir šviesūs langai – daugelio namų savininkų svajonė, kuri gali būti lengvai ir greitai įgyvendinama. Tereikia gerai pagalvoti, kokios rūšies langų norite, kokie privalumai jums labiausiai tinka, o kokie trūkumai jums atrodo nežymūs. Tik tuomet galima pasirikti tinkamus langus, kurie užtikrins namų šilumą ir leis grožėtis vaizdu pro tinkamus langus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.