Kokias plastines operacijas moterys pasirenka dažniausiai?

Krūtų didinimas implantaisPlastinė chirurgija po truputį populiarėja ir vis daugiau žmonių pasiryžta operacijų pagalba pasigražinti, atjaunėti ar pasidžiaugti kitais pokyčiais. Deja, ilgą laiką tokio tipo procedūros buvo traktuojamos kaip tuštybė, todėl pokyčiams ryždavosi ne itin daug žmonių, tačiau šiuo metu, kai visuomenei tampa lengviau suprasti, kad kai kurie kompleksai, kurių neįmanoma panaikinti, gali turėti įtakos ir psichologinėms problemoms, į plastines operacijos žiūrima kiek kitaip. Greičiausiai svarbu yra ir ribos, kurios gali būti nesunkiai peržengtos – žmogus, kuris nuolat keičia savo išvaizdą, renkasi ne natūralius pokyčius ir jaučia priklausomybę nuo tokių procedūrų tikrai nėra gero paciento pavyzdys. Plastinės chirurgijos skirtos pagerinti žmonių požiūrį į save, įgauti daugiau pasitikėjimo savimi ar grįžti prie tokių kūno formų, veido išvaizdos, kokios buvo turėtos, bet per laiką kito. Tarkime, labai populiarus yra krūtų pakėlimas po gimdymo arba tuomet, kai krūtys pasvyra dėl odos senėjimo proceso. Taigi, visuomet svarbu suprasti priežastį dėl ko atliekama viena ar kita plastinė operacija.

Dažnas moterų kompleksas yra ir maža krūtinė, todėl viena dažniausiai atliekamų plastinių operacijų yra krūtų didinimas implantais. Labai svarbu atminti, kad tokia operacija kartais atliekama ne tik dėl to, kad moteris kompleksuoja – kartais jos gali prireikti po krūtų šalinimo dėl vėžinių susirgimų, kai kuriais atvejais krūtys gali būti asimetriškos ir atrodyti nepatraukliai arba sukelti nepatogumų ieškant sau rūbų, apatinių drabužių.

Moterų tarpe populiarios ir tos operacijos, kurios leidžia bent kažkiek pristabdyti senėjimo procesą ir užtikrina jaunesnę išvaizdą. Tarkime, vokų pakėlimas yra be galo trumpa ir greitai atliekama procedūra – ši operacija suteikia galimybę atrodyti net keliais metais jaunesniems, jei jie iš tiesų buvo pakritę. Kodėl tokiu atveju jos neatlikti? Kartais taip pat pasirenkamos ir tokios procedūros kaip nosies operacija. Kartais nepasitikėjimo savimi priežastis gali būti ir neproporcingai didelė nosis. Nors ši procedūra gana sunki, tačiau kartais atliekama ne tik dėl grožio, bet ir dėl įvairių traumų, kvėpavimo sutrikimo ir panašių dalykų, dėl kurių gali atsirasti diskomfortas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.