Mobilaus telefono pirkimas ir garantija: ką reikia žinoti?

Mobiliojo telefono pirkimas šiuo metu yra labai paprastas, nes galima pirkti daugelyje parduotuvių. Svarbu žinoti ne tik apie pirkimo galimybes, bet ir apie tai, kad yra galimas telefono garantijos pratęsimas. Jeigu nežinote, kam tai yra naudinga ir kaip pratęsti garantiją, tai skaitykite šį straipsnį toliau.

Ilgesnis garantinisŠiuo metu mobilieji telefonai perkami tiek internetu iš internetinių parduotuvių, tiek ir iš fizinių parduotuvių. Taip pat galima juos pirkti iš žmonių, kurie parduoda savo turėtą telefoną arba prekiauja nelegaliai. Pastarųjų reikėtų vengti, nes jūs rizikuojate įsigyti blogos kokybės arba pavogtą mobilųjį telefoną. Vėliau dėl to galite turėti problemų. Be to, toks mobilus telefonas neturi garantijos. Jeigu perkate iš žmogaus, kuris parduoda savo mobilųjį telefoną, tai sužinokite ar jis turi garantiją, jeigu ji jau pasibaigusi, tai reikės atidžiai vertinti telefono būklę ir kokybę. Tai būtina daryti tam, kad jūsų neapgautų. Jeigu norite saugumo ir daugiau garantijų, tai reikia rinktis pirkimą iš parduotuvių. Šiuo metu jų yra daug ir galima rinktis pagal tinkamumą.

Perkant mobilųjį telefoną iš parduotuvės reikia žinoti, kad kiekvienam iš jų galioja dviejų metų gamintojo suteikiama garantija. Tai įstatymais nustatyta garantija, kuri priklauso visiems pirkėjams, kurie perka naują mobilųjį telefoną. Svarbu žinoti, kad pasibaigus šiai garantijai gali pradėti galioti papildoma garantija. Jeigu jus domina tokia galimybė, tai jums reikia pasidomėti apie tai, kas yra telefono garantijos pratęsimas ir kaip pratęsti garantiją. Šiuo metu tokia galimybė suteikiama daugelyje parduotuvių. Peržiūrėkite parduotuvėse esančius pasiūlymus ir sužinokite ar yra siūloma galimybė papildomai įsigyti garantijos pratęsimą. Tai reiškia, kad pirkėjas turi galimybę sumokėti už papildomą garantijos pratęsimą.

Daugelis pirkėjų svarsto ar jiems tikrai yra reikalingas garantijos pratęsimas perkamam telefonui. Galima tik patarti sužinoti visus privalumus, kurie atsiranda su tokios garantijos įsigijimu. Trūkumas yra tik vienas. Pirkėjas už šią galimybę turi sumokėti tam tikrą sumą pinigų. Čia jau reikia vertinti, kiek kainuoja mobilus telefonas ir, kiek kainuotų garantijos pratęsimas. Apie tai galima sužinoti pas pardavėjus, o dar paprasčiau tiems, kurie ieško telefono internetinėse parduotuvėse. Čia galima pasirinkti, kuriam laikotarpiui norėtumėte įsigyti papildomą garantiją ir jums sistema paskaičiuos kainą. Beliks tik palyginti su skirtingais garantijos laikotarpiais ir spręsti ar jums reikalinga tokia paslauga, ar ne. Viskas priklauso nuo jūsų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.