Kiek kainuoja siuntų pervežimas?

Siuntų pervežimasSiuntų pervežimas yra itin dažna paslauga. Neretai tenka siųsti ne tik būtinas siuntas, bet ir palepinti pažįstamus, kurie gyvena kitame mieste ar šalyje. Siuntų pervežimas nekainuoja daug. Kaina priklauso nuo svorio, dydžio, taip pat ir pasirinktos vietos, kur siunta turi nukeliauti. Jei siunta sveria mažai ir reikia nuvežti į kitą miestą, tuomet kartais geriau rinktis paštą, nes tai gali būti patikimiau ir pigiau. Visgi, jei reikia siųsti siuntą, kuri siekia bent kelis šimtus gramų, tuomet verta rinktis siuntų pervežimą. Pervežimas gali kainuoti labai įvairiai. Geriausia yra susisiekti su pervežimo paslaugas teikiančia įmone ir pasidomėti kiek tiksliai kainuotų nusiųsti siuntą.

Ar siuntų pervežimas yra patikima?

Užsisakius siuntų pervežimą neretai žmonėms tenka nerimauti visą laiką, kol siunta pasiekia nurodytą asmenį. Toks nerimas yra visiškai suprantamas. Siuntų pervežimas dažniausiai garantuoja, jog siuntos saugiai pasieks nurodytą adresą, visgi, nutinka ir taip, jog siuntos pasimeta, ypač smulkios. Yra įmonių, kurios teikia garantijas. Tokiu atveju galima būti tikram, jog norima siunta pasieks nurodytą adresą, priešingu atveju bus kompensuota dalis arba visa siuntinio vertė. Siuntų pervežimas gali būti itin rizikingas, kai supakuotas daiktas yra dūžtantis. Tokiu atveju reikėtų pasirūpinti įpakavimu. Pasirinkus tinkamą įpakavimą galima apsaugoti siuntą. Visgi, reikėtų įspėti ir vairuotoją, jog būtų atsargus, nes siunta gali sudužti.

Kaip elgtis, jei siunta nepasiekė norimo adreso arba pasiekė su defektais?

Pasitaiko, jog siuntos nepasiekė norimo adreso. Nėra paslaptis, jog siuntos pasimeta. Dažniausiai tai būna smulkios siuntos. Nutikus taip, jog pasimeta itin brangi siunta, reikia būtinai nedelsiant susisiekti su įmone. Jei įmonė nesiima veiksmų, tuomet reikia kreiptis į teisėsaugą. Gali būti, jog siunta nepasimetė, o buvo pasisavinta. Labai svarbu, jog asmuo kreiptųsi iš karto ir nedelstų. Jei siunta pasiekė norimą adresą, bet yra ne tokios pat būklės, kokiu buvo prieš kelionę, tuomet taip pat reikėtų susisiekti su įmone. Tokiu atveju keleivių pervežimas gali būti, jog bus sunku įrodyti, jog būklė prieš kelionę buvo geresnė, tačiau bent jau galėsite tikėtis dalinės kompensacijos arba palikti papeikimą ją vežančiam žmogui. Jei pasitaiko taip, jog siunta pasimeta arba jai kas nors nutinka, tuomet reikėtų nedelsti ir kreiptis iš karto. Geriausia yra pasikonsultuoti prieš kelionę apie tai, kokios priemonės bus imamos, jei taip nutiks. Geriausia yra ieškoti patikimos įmonės, kuri turi daugiau nei vieną atsiliepimą ir paslaugas teikia jau daugelį metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.