Nauji automobiliai „MINI“

Lietuvos didmiesčiuose vis dažniau tenka pamatyti spalvinguosius „MINI“ automobilius. Nors kažkada jie buvo vadinami ekonominės klasės transporto priemonėmis, tačiau daug kas pasikeitė, kai „MINI“ prekės ženklą nusipirko BMW. Ilgai nelaukus, BMW korporacija pradėjo gaminti naujus automobilius, kuriuose sutalpino visa, kas geriausia buvo sukurta BMW modeliams. Todėl šiandieną tarp populiarių „MINI“ modelių yra ne tik dviejų durelių nedideli, tačiau ir aukštos klasės visureigiai ar elektra varomi nauji automobiliai.

Kur galima įsigyti „MINI“?

Šiuos automobilius Lietuvoje galima įsigyti „Krasta Auto“ salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Siūlomi įvairūs modeliai, tarp kurių yra kabrioletas, elektromobilis, hibridinis, trijų ar penkių durų „MINI“.

„Krasta Auto“ savo klientams siūlo „MINI“ naudotus ir naujus automobilius. Kad ir kokį pasirinktumėte, su šia originalios išvaizdos transporto priemone nustebinsite kitus ir džiaugsitės kiekviena savo kelione.

Pristatysime keletą modelių.

„MINI John Cooper Works“ – sujungta galia ir sportiškumas

Šiame modelyje gamintojas meistriškai sujungė galią ir sportiškumą. Reikėtų prisiminti, kad pirmasis „John Cooper“ buvo vienvietis Formulės 3 lenktyninis automobilis, laimėjęs Formulės 1 pasaulio čempionatą. Nauji automobiliai „John Cooper Works“ taip pat pasižymi išskirtinėmis savybėmis, kurias turi tik sportiniai modeliai – sportišką vairą ir sėdynes, patobulintą transmisiją. Jie gali pasiekti 250 km/h greitį, o galia siekia 306 AG. Tai galingiausias automobilis „MINI“ istorijoje.

Nauji automobiliai „MINI Clubman“ ir „Countryman“

Pirmasis modelis išsiskiria savo erdvumu. Tai 6 durelių transporto priemonė, kurioje telpa visos šeimos bagažas net ir ilgiausiai kelionei. 4 varomuosius ratus turinčio automobilio bagažinės talpa – net 1250 litrų.

„MINI Countryman“ tai universalus 5 vietų automobilis, kuris taip pat turi hibridinę versiją. Jis tinkamas tiek sunkiai pravažiuojamuose keliuose, tiek riedėti miesto gatvėms.

„Krasta Auto“ salone galite užsakyti ir kitus naujus automobilius: „MINI Electric“, „MINI Tridurį“, „MINI Kabrioletą“. Jų kaina svyruoja nuo 24 000 iki 46 600 eurų, priklausomai nuo pasirinkto modelio, galios, įrangos bei priedų. Minėtame salone galite įsigyti ir pigesnius, naudotus automobilius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.