Veido kontūrų ryškinimo namuose pagrindai

Kas yra veido kontūravimas? Nors matant kai kurias nuotraukas viešoje erdvėje gali pasirodyti, jog reikia viso atspalvių arsenalo, iš tikto, veido kontūravimo metu, nebūtina naudoti daugybę skirtingų odos atspalvių maskuoklių, norint išgauti nuostabius tonus ant veido. Kontūravimas iš tikrųjų yra menas naudoti kelis skirtingus atspalvius, siekiant sukurti iliuziją, kad veido bruožai yra labiau pabrėžti.

Kontūravimo nereikėtų bijoti. Taip, vaizdo įrašai ir nuotraukos, kuriose matomi žinomi makiažo „vlogeriai“ ir įžymybės su tobulų kontūrų veidais, gali atrodyti nuostabiai. Nepaisant to, tai, kad jūsų miegamajame nesislepia makiažo komanda, nereiškia, kad negalite sukurti puikaus veido kontūro namuose.

Užtenka keliose vietose strategiškai paskirstytos kontūravimo pudros, trupučio paryškinimo ir viskas! Lengvai ir neskausmingai per kelias sekundes padailinote savo veidą. Tačiau būkite atsargūs, jei persistengsite, gali likti „purvinų“ dryžių ir centre pablyškusio veido – tai nėra idealu.

Pirmiausiai pasirūpinkite aplinka

Kuriant aplinką, nereiškia, kad reikia užpildyti kambarį kvapiosiomis žvakėmis ir grojančia raminančia muzika. Nors, jeigu norite, tai jūsų reikalas, pirmyn. Svarbu, kad prieš pradėdami kontūruoti, turėtumėte šiek tiek pasiruošti tam, kad gautumėte geriausius rezultatus. Pasirūpinkite, kad jūsų aplinkoje būtų kuo mažiau krintančių šešėliu ir erdvė būtų tinkamai apšviesta.

Naudokite tinkamą šepetėlį ir spalvas

Tinkamos priemonės pasirinkimas yra būtinas bet kokio makiažo produkto naudojimui. Plokščias šepetėlis arba mažas makiažo šepetėlis yra tobulo dydžio šiam darbui. Kad ir ką darytumėte, nenaudokite pudros ar skaistalų šepetėlių. Jie per dideli, kad pasiektumėte reikiamą tikslumą.

Labai svarbu įsitikinti, kad pasirinkote tinkamas spalvas. Galite būti geriausia pasaulyje preciziško kontūravimo meistrė, bet jei makiažo atspalviai neatitiks jūsų veido spalvos, atrodysite nenatūraliai. Rinkitės atspalvius, kurie derės prie jūsų natūralaus odos atspalvio, kad sukurtumėte subtiliai išpuoselėtą, natūralią išvaizdą. Rinkitės kontūrinį atspalvį, kuris yra maždaug dviem atspalviais tamsesnis nei jūsų pagrindas, ir dviem atspalviais šviesesnį maskavimo pieštuką.

Makiažo vadovėliai skirti kaip vadovai, pagalbininkai, o ne šventos tiesos. Kuriant kontūrus svarbu vadovautis savo bruožais ir nustatyti savo veido atspalvį, o ne kieno nors kito. Pradėkite identifikuodami skruostikaulių įdubas ir aukščiausias veido vietas, kad tiksliai žinotumėte, kur pritaikyti tamsesnius ir šviesesnius atspalvius.

Svarbiausia atsiminti, kad šviesūs atspalviai (išryškinantys) viską paaukštins ir savo ruožtu išryškins, o tamsesni atspalviai (jūsų kontūrinės pudros) privers juos įdubti. Naudodami šiuos atspalvius galite meistriškai atkreipti dėmesį į tam tikras veido dalis, pvz., akis, nosį ir skruostikaulius, ir nukreipti dėmesį nuo kitų dalių.

Kreipkitės į Ficlinicą dėl 7 taškų veido kontūravimo procedūrų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.