Paverskite nuotraukas drobėmis ir suteikite joms klasikinį atspalvį

DrobėsŠiandien žmonės labiau nei bet kada anksčiau dalijasi savo gyvenimu socialinėje žiniasklaidoje. Tiesą sakant, "The New York Times" ataskaitos duomenimis, nuo 2010 m. viešai skelbiamų nuotraukų skaičius išaugo 400 proc. Didėjant socialinės žiniasklaidos naudojimui ir išmaniųjų telefonų fotoaparatų prieinamumui, nuotraukų dalijimasis tokiose svetainėse kaip "Facebook", "Instagram" ir "Flickr" sparčiai išaugo. Be to, dabar naudotojai, prieš skelbdami nuotraukas internete, gali jas redaguoti ir pridėti filtrų. Tačiau daugelis žmonių vis dar teikia pirmenybę fizinėms nuotraukų kopijoms, o ne skaitmeninėms byloms ar internete saugomiems vaizdams. Drobių spausdinimo paslaugos leidžia naudotojams skaitmenines nuotraukas paversti apčiuopiamais meno kūriniais, pateikiant jas ant ištemptų drobių ar kitų rūšių medžiagų, kurias galima įrėminti ir eksponuoti kaip meno kūrinius. Šiame straipsnyje apžvelgsime įvairius būdus, kaip nuotraukas paversti drobėmis, kad galėtumėte sukurti klasikinį akcentą savo namuose. Drobių namai – kokybiškos drobės už geą kainą.

Pasirinkite geros raiškos nuotrauką

Pirmasis žingsnis kuriant nuotraukų atspaudą – išsirinkti aukštos kokybės nuotrauką. Norėdami užtikrinti aiškų ir ryškų atspaudą, įsitikinkite, kad jūsų nuotrauka yra bent 8 megapikselių ar didesnė, kad jos raiška būtų didelė. Nepamirškite, kad spausdinant ant drobės būtina aukštos kokybės skaitmeninė nuotrauka. Jei pasirinksite mažos raiškos nuotrauką, atspausdinta ji atrodys pikseliška. Jei nuotraukos skiriamoji geba yra per maža, dėl to drobės atspaudas taip pat gali atrodyti iškraipytas ir neryškus. Didesnės skiriamosios gebos nuotraukos leidžia spausdinti didesnį vaizdą nei naudojant mažesnės skiriamosios gebos versiją. Jei norite savo nuotrauką paversti drobės atspaudu, turite įsitikinti, kad jos raiška yra ne mažesnė kaip 5 megapikselių. Taip pat galite naudoti programinę įrangą, kad padidintumėte nuotraukos skiriamąją gebą, jei ji yra per mažos skiriamosios gebos. Drobės kaina yra ko gero geriausias sprendimas.

Sukurti drobės atspaudą

Jei norite nuotrauką paversti drobės atspaudu, yra daugybė internetinių spausdinimo paslaugų, kuriomis galite naudotis norėdami sukurti savo meno kūrinį. Kurdami drobės atspaudą, nuspręskite, ar norite naudoti tradicinę drobės medžiagą, ar sintetinę medžiagą. Tradicinės drobės gaminamos iš medvilnės arba lino ir yra tvirtesnės nei sintetinės drobės, kurios gaminamos iš poliesterio. Jei norite atrodyti šiuolaikiškiau, sintetines drobes galite naudoti kaip nuotraukų foną, o jei norite klasikinio vaizdo, galite naudoti tradicinę drobės medžiagą. Jei pasirinksite tradicinę drobę, nepamirškite, kad galutinio gaminio dydis skirsis priklausomai nuo pasirinktos drobės tipo ir nuotraukos detalumo. Apskritai, kuo didesnė nuotrauka, tuo didesnis bus galutinis gaminys. Jei norite, kad nuotrauka taptų nestandartinio dydžio drobės atspaudu, galite naudoti programinę įrangą, kad pakeistumėte vaizdo dydį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.