Trumpalaikiai plaukų dažai – spalvinga mados tendencija

Rožinė, žydra, žalia – ryškios plaukų spalvos šiandien nieko nestebina. Juk šukuosena yra puikus būdas išreikšti save ir susikurti unikalų stilių. Ir jei anksčiau ryškių spalvų plaukų dažai buvo labiau mėgstami paauglių, tai šiandien į juos atsigręžia ir vyresnės moterys, vyrai bei vaikinai. Vis dėlto išgauti norimą spalvą ne visada yra taip paprasta, tad dalinamės keliais patarimais, kurie padės pasirinkti tinkamą spalvą.

Ar būtina balinti plaukus?

Iš tikrųjų ryškių spalvų plaukų dažai yra trumpalaikiai – priklausomai nuo rūšies jie gali nusiplauti per kelis ar keliolika plovimų. O ir spalva geriausiai atsiskleidžia ant balintų plaukų. Deja, balinimas tikrai nėra plaukus tausojanti procedūra, tad ją geriausia patikėti profesionaliam kirpėjui. O vėliau plaukus norima spalva galėsite nusidažyti ir namuose.

Antra vertus, ne visada reikia skubėti balinti visus plaukus. Jei jūsų plaukai dažyti sruogelėmis, balayage, air touch ar kita panašia technika, spalvoti plaukų dažai nudažys tik šviesias sruogas ir suteiks įdomų pereinančios spalvos efektą.

Spalvotomis sruogomis nebalinant plaukų gali pasipuošti ir natūralios blondinės, tačiau reikėtų nusiteikti, kad plaukų dažai nebus tokie ryškūs kaip nuotraukoje ant pakuotės. Natūralius plaukus geriau nudažys tamsesnių atspalvių dažai, pavyzdžiui, raudona, violetinė, mėlyna, žalia.

Kaip išvengti netikėto rezultato?

Tikriausiai teko girdėti įvairių istorijų, kai plaukai nusidažė visai ne ta spalva, kuria turėjo. Taip nutinka dėl to, kad plaukų dažai nėra visagaliai – spalvos maišosi ir kartais rezultatas gaunasi visiškai kitoks, nei turėjo būti. Pavyzdžiui, geltonai tonuotus plaukus dažant žalia spalva gausis mėlyna.

Tiesa, jei bijote netikėto rezultato, geriau rinktis purškiamus plaukų dažus. Jų dalelės nesiskverbia gilyn į plaukus, o tiesiog padengia plauko išorę. Nors šie plaukų dažai savo atspalvius geriausiai atskleidžia taip pat ant šviesintų plaukų, jais dažant plaukus galima nesibaiminti rezultato – atspalvis išsiplauna per vieną ar kelis plovimus. Tai puikus pasirinkimas, kai norisi paeksperimentuoti ar pakeisti šukuoseną vakarėliui.

Kokios ryškios plaukų spalvos madingos?

Jau kelis sezonus iš eilės populiariausiais išlieka rožiniai atspalviai. Jie varijuoja nuo šviesios pastelinės rožinės iki tamsiai violetinės. Rožiniai plaukų dažai gali atrodyti tiek subtiliai ir švelniai, tiek itin dramatiškai.

Tarp paauglių ir jaunesnių merginų, kurios nori išsiskirti iš minios, labai populiarūs ir žali atspalviai. O jei nedrįstate tokia spalva dažyti visų plaukų, galima pamėginti kelias sruogas.

Ryškiaspalviai plaukų dažai suteikia neišsemiamas galimybes eksperimentuoti ir kurti originalias šukuosenas. Merginos mėgsta vaivorykštės efektą, taip pat dažnai sruoguojamos dvi spalvos. Tamsūs natūralūs atspalviai puikiai dera su sodriomis tamsesnėmis spalvomis, o itin populiarūs švelnių pastelinių atspalvių plaukų dažai puikiai tinka šviesiaplaukėms, kurios nori paįvairinti savo stilių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.