Patarimai norinčioms jaunatviškos rankų odos

Rankų kremaiSpecialistai nuolat ragina pradėti savo oda rūpintis kuo anksčiau tam, jog ji kuo ilgiau išliktų jaunatviška. Jau nuo 20-25 metų reikia didesnį dėmesį kreipti į odos būklę ir rinktis tokias priemones, kurios suteiks apsaugą nuo aplinkos veiksnių ir sudrėkins odos paviršių, neleidžiant jam sausėti ar skilinėti. Anksčiau pradėjus tinkamai rūpintis savo oda ž, vėliau galima džiaugtis ilgiau išliekančiu stangrumu, elastingumu ir švelnumu. Po 30 metų dažniausiai yra kreipiamasi į specialistus, kai pastebima vis daugiau raukšlelių, rudų dėmelių ir kitokių senėjimo požymių. Jeigu norite, jog dar ilgai nereikėtų rūpintis dėl odos būklės, verta pasidomėti kokios priemonės, veiksmai ir įpročiai gali padėti pasiekti šį tikslą.

Dažnai žmogaus amžių labai greitai išduoda rankų oda. Taip yra todėl, kad jos labai retai yra tinkamai apsaugojamos nuo aplinkos, todėl greitai yra paveikiamos saulės, vėjo, šaltos temperatūros. Žinoma, visuomet galima susiimti ir rankomis pradėti rūpintis labiau, juk tam yra skirtas kalnas priemonių. Rankų kremai tikrai gali padėti, svarbiausia atsirinkti tinkamos sudėties kremus ir gerai pagalvoti kaip dar galima rankas apsaugoti. Puikių priemonių galite rasti čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Labai svarbu rankomis susirūpinti labiau šaltuoju sezonu. Jeigu pajuntate vos kiek šaltesnį orą, būtina užsidėti pirštines. Šaltis kenkia odai, jos greičiau sausėja, skeldėja, dėl ko ir sensta kur kas greičiau. Taip pat žiemos metu svarbūs ir rankų kremai, kurie turi būti riebesni ir užtepami pusvalandį prieš išeinant iš namų, kai lauke temperatūra yra žema.

Be to, kad rankoms reikalingi rankų kremai, reikia nepamiršti, jog kenkti gali ir prasti įpročiai. Tarkime, tvarkantis namuose su chemikalais, plaunant indus su plovikliu ir karštu vandeniu taip pat galima rankoms ne menkai pakenkti. Dėl šios priežasties pažeidžiamas jų paviršius, apsauginis sluoksnis, dėl kurio atsiranda kur kas daugiau problemų su oda. Kartais nutinka ir taip, jog oda lieka išberta ar dar kaip nors neigiamai paveikta. Taigi, saugoti rankas reikia ir namuose – tvarkantis dėvėti specialias gumines pirštinis yra kur kas geriau nei nedėvėti nieko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.