Striukės: Kaip pasirinkti tinkamą?

Ar pastebėjote, kad gatvėse, pernai, itin populiarūs buvę paltai, šiemet, užleido vietą striukėms? Visa mada prisitaiko prie žmonių poreikių ir besikeičiančio, vis greitėjančio gyvenimo tempo. Tačiau striukes yra įvairios, o Jūsų spintoje turi atsidurti tik idealiai Jūsų privalumus išryškinanti ir trūkumus paslėpianti apranga.

Figūros tipas

Striukes 2016 asocijuojasi su elegancija ir nebūtinai kasdieniškos aprangos atributu. Verta pripažinti, kad striukes moterims pigiau nei paltai, o taip pat tai būtinas spintos atributas, skirtas jeigu ne į darbą ar puošnią šventę, tai, kasdien, į parduotuvę ar pasimatymą.

StriukėsStriukes rudeniui moterims turėtų būti pritaikytos prie pagrindinių drabužių derinimo taisyklių:

  • Kriaušės tipo moterims (siauri pečiai, platūs klubai) – rekomenduojami modeliai, kurių viršutinė striukes dalis besibaigainti ties klubais.
  • striukes moterims priklausančioms obuolio tipui ( putli krūtinė, atsikišęs pilvukas) turėtų būti iki klubų apačios ar net ilgesnis.
  • Stačiakampio tipo (vienoda pečių, pilvo ir klubų juosta) striukes mergaitems turėtų būti užtraukiamos per visą ilgį ir užsegamos saga ties talija, galima rinktis modelius surišamus dirželiu, ar tiesiog įlemenuotus.
  • Y tipo savininkei (platūs pečiai, siauri klubai) idealiai tinka kiek ilgesnių modelių striukės, kurios gali siekti net kelius. Puikiausiai Jums derės modeliai su didesnėmis apykaklėmis, per juosmenį sujuosemos dirželiu ar masyvesne sagtimi.
  • Smėlio laikrodžio figūros tipo ( apvali krūtinė ir klubai, liekna talija) moterims striukes turi būti per juosmenį sujuosemos diržu. Striukes nuo lietaus – prigludusios.

Rudens naujienos

Šiemet, itin madingos striukes adidas tipo. Tai sportiška laisvalaikio apranga. Atitinkamai medžiaga, vadinama, striukes angliskai, t.y. apsauganti nuo lietaus ir vėjo. Populiariausios striukes berniukam – su kapišonu. Striukes kudikiams – su pašiltinimu arba dvipusės (viena pusė šiltesnė, kita – apsauga nuo lietaus ir vėjo).

Striukes paaugliams gali būti ryškių ir akį rėžiančių spalvų, moterims ir striukes vyrams rekomenduojamos – prigėsintų tonų. Galima rinktis masyvius raštus ar geometrines figūras, bei griežto kirpimo modelius.

Jau ryškėja žiemos sezono tenedencijos. Ant podiumų karaliauja ilgos, tamsesnių tonų spalvos striukės ir paltai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.