Svorio metimas: sportas ir taisyklinga mityba

Sveika gyvensena ir mityba šiandien aktuali daugumai žmonių. Tai puikiai įrodo sporto salių gausa, dietologų užimtumas, sporto prekių parduotuvių pasiūlos gausa bei patys įvairiausi papildai sportui, kurie šiandien vertinami vis palankiau. Be jokios abejonės, dažniausiai pagrindinė priežastis dėl kurios pradedama sportuoti ir teisingai maitintis bei apskritai domėtis sveika gyvensena – tai noras numesti svorio ir padailinti savo kūno linijas. Svorio metimas išties yra nelengvas procesas, kuris niekada nebus greitas, jei tikitės ilgalaikio rezultato. Todėl dažnai pradedantiesiems iškyla klausimas į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Sveika mityba

PapildaiSveika mityba yra raktas į sveiką gyvenimą ir gerą savijautą ir sveiką kūną. Visiems svorio metimas iš karto asocijuojasi su sporto sale, tačiau tai yra tik stereotipas arba tiesiog atsitiktinumas, nes svorio metimas visų pirmiausia turėtų prasidėti nuo taisyklingos mitybos. Jos dėka galite pasiekti norimų rezultatų nė neužėję į sporto klubą. Be jokios abejonės, sportas pagreitina svorio metimo procesą bei dailina kūno linijas, suteikia jėgos ir atletiškumo, tačiau jei tai nėra jūsų prioritetas – neverskite savęs to daryti. Grįžtant prie taisyklingos mitybos išmeskite lauk stereotipus, jog po 18h valandos valgyti negalima. Galima ir būtina, jei einate miegoti gan vėlai. Po 18h patartina vengti angliavandenių (išimtis daržovėms!), tačiau valgyti yra būtina – nealinkite savo kūno.

Sportas

Kaip jau ir minėta, sportas nėra būtinybė norint numesti svorio. Tai puiki priemonė pagreitinti šį procesą ir sustiprinti bei padailinti kūno linijas. Jei vis dėlto nusprendėte sportuoti, nenusigąskite, jog svoris vėliau gali padidėti, tačiau atsiminkite, jog raumenys sveria daugiau nei riebalai! Norint skatini raumenų augimą, papildai sportui gali jums padėti greičiau pasiekti rezultatų. Pirkite kokybiškus papildus ir nepasikliaukite stereotipais apie jų neigiamą įtaką – paprasčiausi papildai blogos įtakos nepadarys, dažnai nesportuojantys žmonės juos maišo su specialiais ir net draustinais preparatais, kurie nėra sveiki, tačiau pasižymi efektyvumu. Jei sportuojate dėl sveikatos problemų ar tiesiog noro kažkur išlieti savo jėgas – tai puikus pasirinkimas, mat sporto dėka jūs gaunate daugiau energijos bei esate pozityvesnis. Posakis: „sveikame kūne slypi sveika siela“ neveltui yra sukurtas būtent ant šio pagrindo.

1 komentaras “Svorio metimas: sportas ir taisyklinga mityba

  1. Sportas tikrai yra labai svarbus, norint pradėti mesti svorį, tačiau reikėtų tik nepersistengti ir pasitarti su specialistais kaip tai daryti efektyviausiai. Po intensyvių sporto treniruočių gali prireikti ir reabilitacijos, jeigu bus sportuojama neatsakingai ir be specialisto priežiūros, tad reikėtų elgtis atsargiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.