Elegantiška vyriška virtuvė

Baldai virtuveiAtrodo, tik filmuose būna tokių elegantiškų butų, kuriuose gyvena vyras, geriantis vakarais vyną iš milžiniškos taurės, dėvintis kostiumą, einantis į geriausius koncertus ir važinėjantis Betmeno mašina. Taip pat pas jį būna virtuvės baldai Kaune, kokių kitur nepamatysi – išskirtiniai, be galo gražūs, pilki, juodi, balti, šviesūs ir tamsūs. Jie gali būti bet kokios spalvos, tačiau bet kuriam, užmetusiam akis į tokią virtuvę, bus aišku, kad tai išskirtinė erdvė su išskirtiniais pasirinkimais. Tokių ir baldų gamyba Kaune nežinia, kaip ir kur užsakoma. Kaip realybėje atsiranda tokie baldai? Ir kaip sukurti tokią elegantišką, rafinuotą vyrišką virtuvę kaip kine? Štai keletas patarimų, jeigu esate tokio stiliaus šalininkai.

Pilkų spalvų šokis

Jeigu norite, kad būtų kuo mažiau jaukumo ir švelnumo pojūčio, o būtų nueita vien tik į elegantišką estetiką, tuomet reikia susitaikyti, kad pilka yra dar ir kaip spalva. Jums reikės sukurti tikrą pilkų spalvų šokį virtuvėje. Kaip tai padaryti? Visų pirma, turėsite sukurti labai gražiai derančius pilkus atspalvius. Žinokite, ne visi jie tarpusavy dera. Gerai derės vieno atspalvio pilka, viena tamsesnė pilka ir pasirinktinai juoda arba balta. Nereikia paversti iš viso to tikro kokteilio. Taip pat nenaudokite raudonų, geltonų ir kitokių spalvų, jums pateks šių „nespalvotų“ spalvų.

Aštrumas vietoje minkštumo

Kai planuojamas virtuvės interjeras, jūs iškart automatiškai galite galvoti, kur stovės koks daiktas, kur bus padėta kokia detalė. Vieša paslaptis, jog iš tiesų jau planuojant jūs nulemiate, kaip atrodys netgi detalės. Bendras vaizdas susidaro iš kitų, mažesnių vaizdų, ir taip pat svarbus vaizdas yra ir tas, kurį pas jus nupieš, kurio kontūrus brėš kažkokie tikrai labai nedideli interjero pakitimai. Tarkime, jeigu jūs norite, kad jūsų svetainėje ar virtuvėje būtų daugiau vyriško grubumo, turite derinti atitinkamas detales. Jeigu visur pridėsite gėlių, vazoninių ar pamerktų, jeigu kabos rankšluosčiai su gėlyčių ar zuikučių raštais, jūs iškart neteksite jėgos ir įkrisite į minkštą bei jaukų namų kvapą. Tačiau turite neakcentuoti ne tai, o stiprias bei aštrias detales. Tarkime, tegul patekus į tokią virtuvę, joje niekur nebūna pridėliota minėtų rankšluosčių, gėlių, pintų ragažių ir servetėlių. Verčiau tegul pirmame plane matosi naujas peilių komplektas, taip pat baltos lėkštės, brendžio buteliai, stiprieji gėrimai. Tai asocijuojasi ne su motinišku jaukumu, o šaltesniu, elegantišku stiliumi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.