Tolimųjų reisų vairuotojui vilkikas – lyg namai

Nuo senų laikų kai kurios profesijos žmones priversdavo visą laiką praleisti toli nuo namų, o namais paversti visai kitas vietas negu ten, kur įprasta gyventi. Tai – piligrimai ir keliautojai, šiuolaikiniai jie yra tie, kurių naudoti vilkikai maišo žemynų kelius dieną ir naktį. Tolimųjų reisų vairuotojai su vilkikais arba fūromis važinėja nuolatos, ir tos transporto priemonės jau tampa tiesiog namais ant ratų. Nors esame įpratę namais ant ratų vadinti kemperius, tačiau tikrai ir vilkikai dažnai jais tampa.

Gerą vilkiką gaila parduoti

VilkikaiPastebėsite, kad tolimųjų reisų vairuotojų vilkiku pardavimas jiems nebūtų malonus. Jeigu jie jį vairuoja, jeigu šis geras, jeigu jį gerai pažįsta – tikrai nesinorėtų jį staiga parduoti. Nes tai – vienas iš tų dalykų, kurį labai brangini, kai geras ir veikia, tikrai vertini. Žinoma, panašiai yra ir su kitomis eksploatuojamomis mašinomis. Jeigu jos veikia, puikiai tarnauja, tai ir pardavinėti nėra ko.

Kelionėje ir miega, ir valgo

Galima pastebėti, kad naudoti vilkikai būna tapę kažkam namais plačiąja prasme. Ką mes veikiame namuose? Dažniausiai galima būtų apibrėžti namus kaip vietą, kurioje miegame. Tai štai vilkikai gali tapti kaip tik ta nakvynės vieta ir labai dažnai ja ir tampa. Jie gali būti modernūs, puikiai įrengti ir pritaikyti nakvynei. Taip pat galima čia ir pavalgyti. Kai kuriuose vilkikuose bus įrengtos ir mini virtuvėlės, kuriose vairuotojas galės šeimininkauti, pasigaminti arbatos, pavalgyti. Tad ko gi tai ne namai ant ratų? Tai tikrai jie.

Savo auto priemonę stengiasi prižiūrėti

Aišku, vilkiku pardavimas būtinas tik tada, kai tenka keisti geresniu ir naujesniu. O šiaip, kadangi vilkikai pritaikyti tolimoms kelionėms, jų vairuotojai šias priemones visuomet stengiasi prižiūrėti maksimaliai, iš visų jėgų. Dėl to jos būna puikios būklės. Tikėtina, kad pirkdami vilkiką iškart pataikysite ant puikiai veikiančio. Kitaip nei tada, kai perkamos lengvosios mašinos, kurios gali ir sunkiai važiuoti, ir išvis nevažiuoti, ir pan. Juk su jomis gal tenka tik sukti ratus aplink namus, tad jeigu suges – bus galima ir greitai sutaisyti. O štai vilkikui kelyje sugedus galima netekti krovinio, patirti didžiulį finansinį nuostolį.

Degalinėse – mažos stotelės

Dauguma vilkikų vairuotojų sustoja specialiose degalinėse. Ten jie geria arbatą, valgo, kartais ten būna ir moteliai, kuriuose vairuotojai išsimiega. Vasarą patogu miegoti vilkike, o žiemą šalta ir tenka eiti į patalpas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.