Kaip originaliai, stilingai ir pigiai supakuoti dovanas

Pakuokite prekesJei šventėms ruošiatės iš anksto, tai jūsų dovanų pakuotė iepakojums bus graži, stilinga ir rūpestingai padaryta. O dovanas, suruoštas iš anksto, be vargo gražiai visiems padovanosite. Skirtas laikas irgi kainuoja, tad jeigu jo skirsite pakankamai, pinigų kažkokiems konkretiems dalykams išleisti neteks, o gražias dovanas tikrai visiems turėsite. Štai kokiomis gudrybėmis galite vadovautis ir tokiu būdu sutaupyti bei dovanas įpakuoti tikrai gražiai.

Paprastas rudas vyniojamasis popierius bei jo dekoravimas baltais dažais

Jūsų kartoninės dėžutės kartona kastes tikriausiai bus vyniojamos į kažkokį popierių. Iš tiesų, norint sukurti stilingiausią pakuotę, visai nereikia leisti pinigų prabangiems vyniojimo popieriams. Pilnai pakanka naudoti paprastą rudą vyniojimo popierių. Rudos ir baltos derinys nuo seniai žinomas kaip labai gražus, o dabar ir madingas kaip „senoviškas“. Tad rinkitės paprastą rudą vyniojimo popierių, į jį sukite dovanas. O popierių dekoruokite baltais dažais – pieškite snaiges, užrašykite vardus tų, kam dovanojate, braukite linijas.

Paprasti rudi maišeliai, pirkti urmu

Jei dovanų formatui geriau tinka kažkas kito nei dėžutės, galite ir rinktis kitus variantus. Ar tai būtų vokai aploksnes, ar tai būtų maišeliai. Tačiau geriau tai pirkite urmu iš specializuotos pakavimo prekių parduotuvės. Mat tada pakuotės atsieis tikrai nedaug, o gausite maišelių ar vokų tiek, kad užteks ir ateityje kam nors ką nors dovanojant. Taigi, dovanos bus supakuotos vienodai, stilingai ir tikrai taupiai.

Virvelės, bulvių maišo audinys ir „rustic“ stilius

Vadinamasis „rustic“ stilius atsirado įvairiose dekoro srityse ir karaliauja jau kuris laikas. Populiaru šiuo stiliumi puošti stalus ir švenčių vietas gimtadieniams, vestuvėms. Dekoruoti naujai įrenginėjamus namus ar pakuoti dovanas su šio stiliaus priemaišomis. Tai tam tikrą senovę ir kaimą primenantis stilius. Siejamas su natūralumu, senoviškais dalykais. Mažai kainuojantys buitiški dalykai dabar gali būti naudojami kaip vertingi dekoro elementai, leisiantys dovanas papuošti gražiai ir pigiai. Tai – standartinio bulvinio maišo skiautelės, paprastos senoviškos virvelės, sendintas popierius. Dalykai, kurių paieškojus galima rasti senelio daržinėje.

Dovanos buteliuose ir stiklainiuose

Dar viena pigi pakavimo idėja – smulkius saldainius, nedideles dovanėles supilti į stiklainį arba butelį. Šią tarą užsukti skirtu dangteliu, dangtelį minėtąja maišo medžiaga, apsukti virvele. Taip sukursite tikrai gražų dekorą.

Kankorėžiai ir eglės šakelės – Kalėdoms tinkamas dekoras. Jei gyvenate šalia miško, nieko nekainuos, o jūsų dovanos atrodys supakuotos išties įspūdingai. Neišmeskite dėžučių, atliekančių nuo pirkinių – jas taip pat galėsite panaudoti dovanoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.