Įspūdžiai iš poilsio Druskininkuose

Mūsų viesbutis Druskininkuose įsikūręs puikioje vietoje, kur pro langus matosi Druskonio ežeras. Dėl to, čia atvykus, jau iškart pajaučiau simpatiją šiam miestui. Nors ir viešbutis taip vadinasi – simpatija Hotel. Buvo smagus savaitgalis, jautėsi, kad jo labai trūko. Ir daugiau žmonių, nustoję liūdėti dėl taip užtrukusios žiemos, čia džiaugėsi pavasariniu, atgimusiu mietu. Ką įdomaus nuveikėme mieste?

Pusryčiai viešbutyje

ViesbutisTie, kam kaip ir man labai rūpinasi maistu, supras, kodėl pradedamu nuo pusryčių. Pusryčiai yra svarbiausias dienos maistas, taip teigia medikai, tačiau ir iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, kad pusryčiai tikrai tampa pagrindiniu įspūdžiu. Kad ir kokiame viešbutyje gyvenčiau, pusryčiai visuomet tampa tuo reikšmingiausiu dienos maistu, ir būtent juos taip gerai prisimenu. Kadangi atvykome iš vakaro, tai labai greitai atėjo ir viešbučio pusryčiai. Jie buvo dieviški ir tiesiog užrekomendavo visą dieną šiame puikiame Dzūkijos mieste. Rekomenduoju.

Vandens parkas

Nors viesbutis ir pateikė nuostabius pusryčius, stengėmės šiaip taip susilaikyti ir nepersivalgyti per daug. Kadangi ketinome keliauti į vandens parką, tokia buvo pirmoji plano dalis. Kaip tarėme, taip ir padarėme, ir jau netrukus visi šuoliavome į puikų vandens parką, kuriame galėjome pasimėgauti neeilinėmis Druskininkuose teikiamomis pramogomis. Vyrams labiau patiko vandens atrakcionai ir nusileidimai visokiais agresyviai atrodančiais tuneliais. Damos, sutarėme, atvykome čia dėl kitko – dėl SPA procedūrų. Ten buvo puikios purvo vonios, nuostabios pirtys ir jose vyko įvairios procedūros, pavyzdžiui, įsitrynimas medumi ar kažkuo panašiu. Taip pat buvo nuostabios burbulinės vonios, kurios taip atgaivino, kad norėjosi tiesiog šūkauti iš džiaugsmo.

Funikulierius

Kai išsimaudę, išdžiuvę grįžome iš vandens parko, buvome pavargę. Taigi, ėjome pavalgyti, neprisimenu restorano pavadinimo, tačiau tai buvo dar viena puiki vieta, kur buvo labai smagu papietauti. Galiausiai, kėlėmės funikulieriumi. Jis yra naudingas tiems, kas keliasi į sniego areną, tačiau kartu tai yra apžvalga po visą Druskininkų miestą. Jeigu anksčiau tokį malonumą patirdavote tik lėkdami virš kalnuotų kurortų, nuo šiol tą galite padaryti ir Druskininkuose bei pamatyti savo šalį iš aukštai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.