Vyriškų kostiumų nešiojimo etiketas

Vyriški kostiumai yra lyg privalomas kiekvieno stipriosios lyties atstovo spintos atributas. Sakoma, kad vyriški kostiumai yra verslo pasaulio žmonių apranga – apranga, kurią vilki valdantys planetą. Tačiau ir čia galioja tam tikros (ne)rašytos etiketo taisyklės.

Liemenės nešiojimas

Kostiumai vyrams jau ne vieną kartą patyrė metamorfozes. Viena iš jų – masinis liemenių atsisakymas. Tik pastaraisiais metais pastebimos tendencijos, tokios kaip – vyriski kostiumai vestuvems jau yra pilnesnis, t.y. su liemenėmis. Jeigu pasirinkote vilkėti liemenę svarbu, kad laikytis etiketo. Jis įpareigoja, jog liemenė šiek tiek pridengtų viršutinę kelnių juostą. Didžiausia ir dažniausiai daroma klaida leisti likusiam pasauliui išvysti tarpą su styrančiais marškiniais. Jeigu norite to išvengti reikia arba prieš perkant kostiumą pasimatuoti, arba atsisakyti kelnių žemesniu liemeniu. Kita vertus, vyriski kostiumai internetu pardavinėjami su matavimais. Tad tereikia pasirinkti tinkamą modelį – trijų dalių vyriski kostiumai kaune arba dviejų.

KostiumaiKaklaraištis

Kostiumai gali būti oficialūs, pusiau formalūs. Visgi, jeigu pasirinkote itin griežto kirpimo ir formalų kostiumą, nepamirškite kaklaraiščio. Pirmiausiai tokia kombinacija atrodys nepabaigta. Kartais kaklaraiščio ryšėjimas iš principo atima norą vilktis kostiumą.

Išeitis yra – jeigu griežtai pasisakote prieš kaklaraištį galite prie švarko derinti kitos spalvos kelnes. Tuomet, apranga neatrodys labai formali ir etiketas nereikalaus ryšėti kaklaraištį.

Geriausiai prieš renkantis šį drabužį (nesvarbu ar žvalgysitės vyriski kostiumai siauliuose, ar vyriski kostiumai vilnius), tiesiog įvertinti jo vilkėjimo progas ir vietas.

Kostiumo dydis

Net ir pigus vyriski kostiumai gali atrodyti lyg nulieti jeigu tinkamai pasirinksite jo modelį ir dydį. Dar prieš penketą metų vyrai mėgdavo įšokti į, rodos, keliais dydžiais didesnį kostiumą. Tačiau, tai jau praeitis ir stipriosios lyties atstovai paaukojo komfortą vardan mados. Šiandien, gatvėse išvysite gana aptemtus kostiumus, kurie paryškina atletišką vyro kūną.

Automobilis ir frakas

Tradiciškai vairuotojai nevilki frako, nes tai yra beprotiškai nepatogu. Vyriški frakai nėra skirti ilgoms kelionėms. Todėl jeigu tenka ilgiau vairuoti, pasirinkite patogesnį švarką. Net ir keliaujant neilgai reiktų nusivilkti striukę. Vyriški kostiumai vairuotojams siuvami tik iš kokybiškų medžiagų.

Tarp kita ko:

  • Tos pačios etiketo taisyklės galioja jeigu renkatės ten kur yra vyriski kostiumai nuoma.
  • Vyriški kostiumai vilkimi įvairiomis progomis. Yra daug etiketo taisyklių, kurios pritaikytos prie skirtingos progos ir vietos.
  • Vyriški drabužiai, kaip ir moterims, turi būti tvarkingi. Svarbiausia etiketo taisyklė – švara.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.