10 geriausių kūdikių produktų naujagimiams ir mažyliams

Pagrindiniai dalykai motinoms ir kūdikiams

KūdikisYra keletas produktų, kuriuos namuose turi turėti kiekviena nauja mama. Pirmasis yra geros kokybės motinos pieno siurblys. Galbūt to nežinote, bet žindymas nėra vienintelis būdas maitinti kūdikį. Tiesą sakant, žindymas ne visada yra tinkamas pasirinkimas kiekvienai motinai ir vaikui. Pavyzdžiui, kai kurioms motinoms gali būti sunku pagaminti pakankamai pieno, o kai kurie kūdikiai gali būti alergiški maitinimui. Tokiu atveju geros kokybės elektrinis krūties siurblys yra dievo dovana. Krūties siurblys leidžia motinai bet kuriuo metu ištraukti motinos pieną. Net jei maitinate krūtimi, krūties siurblį galima naudoti papildomam motinos pienui saugoti ir naudoti vėliau. Kitas kiekvienai mamai būtinas produktas – geros kokybės vežimėlis. Jūsų vežimėlis turėtų būti lengvas ir lengvai sulankstomas bei išskleidžiamas. Taip pat norėsite įsitikinti, kad jis yra patvarus ir turi didelį bei patogų krepšį daiktams laikyti. Taip pat norėsite rasti tokį vežimėlį, kurį būtų lengva valdyti ir kuris turėtų aukštą rankeną, kuria būtų patogu naudotis. Naktipuodis už gerą kainą.

Kūdikių vežimėliai

Kūdikių vežimėlis yra puikus pasirinkimas naujagimiams ir mažiems vaikams. Juo galite patogiai ir saugiai vežti vaiką po namus, pasivaikščioti ar važiuoti viešuoju transportu. Kūdikio vežimėlį galima naudoti tiek patalpose, tiek lauke, o dauguma vežimėlių tinka važinėti bet kokiu reljefu. Kūdikio vežimėlį taip pat galite naudoti stilingam mažo vaiko vežimui, nes daugelis modelių pasižymi įvairiu stilingu dizainu ir spalvomis. Yra du pagrindiniai kūdikių vežimėlių tipai: standartiniai ir kelioniniai vežimėliai. Standartiniai vaikiški vežimėliai yra dideli ir tinkami naudoti bet kokioje vietovėje, o kelioniniai vežimėliai yra mažesni, lengvesni ir tinkamesni naudoti patalpose.

Automobilinės kėdutės naujagimiams

Automobilinė kėdutė yra būtina kiekvieno naujagimio reikmena. Ji leidžia saugiai pritvirtinti kūdikį automobilyje, o ypač svarbu turėti automobilinę kėdutę naujagimiams nuo maždaug 2 mėnesių amžiaus. Automobilinę kėdutę naujagimiui turėtumėte naudoti tol, kol jis pasieks konkrečiai kėdutei keliamus minimalius svorio ir ūgio reikalavimus, t. y. paprastai nuo 9 iki 12 mėnesių. Svarbu atidžiai laikytis gamintojo instrukcijų, nes tai, kaip įrengsite ir naudosite automobilinę kėdutę, gali turėti didelę įtaką jūsų kūdikio saugumui. Automobilinės kėdutės skirtos apsaugoti kūdikį susidūrimo metu. Jos taip pat turi įmontuotą rankeną, kuria lengva įkelti kūdikį į kėdutę ir iš jos iškelti. Svarbu naudoti vaikui tinkamą automobilinę kėdutę. Dauguma kūdikių turėtų naudoti į galą atsuktą automobilinę kėdutę, kol jiems sueis bent 1 metai ir jie svers nuo 9 iki 21 svarų (4-9 kg).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.