8 pagrindiniai kvepalai vyrams, kurie nori kvepėti dieviškai

Dolce & Gabbana Pour Homme

KvepalaiDolce & Gabbana Pour Homme kvepalai yra gaivus, citrusinis aromatas, puikiai tinkantis vasaros mėnesiams. Kvapą sudaro greipfrutų, bergamočių ir bazilikų mišinys, jis idealiai tinka kasdieniam nešiojimui dieną. Dolce & Gabbana Pour Homme puikiai tinka vyrams, mėgstantiems lengvesnius, subtilesnius kvepalus. Tai vienas iš labiausiai prieinamų kvepalų šiame sąraše, todėl tai puikus pasirinkimas jauniems vyrams, kurie dar tik pratinasi prie kvepalų naudojimo. Šių kvepalų yra didelė dydžių kolekcija ir jie puikiai tinka sluoksniuoti. Dolce & Gabbana Pour Homme neįtikėtinai gerai dera su kitais kolekcijos elementais, tokiais kaip tualetinis vanduo, kūno losjonas ir dušo želė. Dolce & Gabbana Pour Homme – puikus aromatas vyrams, norintiems kvepėti stilingai ir švariai. Šie kvepalai puikiai tinka tiek dienai, tiek vakarui ir ypač tinka jautrią odą turintiems vyrams. Šių kvepalų galite rasti daugumoje universalinių ir parfumerijos parduotuvių, taip pat internetu. AmourD’evil – kokybiški kvepalai.

Dior Sauvage

Dior Sauvage – tai medienos, citrusinių vaisių aromatas, kuris jau kelerius metus yra bestseleris. Kvapą "Sauvage" įkvėpė pasivaikščiojimas po mišką, o medžio, kedro natas subalansuoja citrinos ir mandarinai. Viršutinės šių kvepalų natos – greipfrutai ir bergamotės. Vidurinės natos – apelsinų žiedai ir kedras, o bazinės natos – mandarinas ir smilkalai. Tai kvapas, kuris yra ir drąsus, ir subtilus tuo pačiu metu. Dior Sauvage idealiai tinka dėvėti dienos metu ir puikiai tinka tiek biurui, tiek laisvalaikiui. Tai puikus aromatas vyrams, mėgstantiems medienos kvapus su subtiliomis citrusinių vaisių natomis. Jei ieškote gaivaus ir naujoviško aromato, "Dior Sauvage" yra puikus pasirinkimas. Šis aromatas taip pat yra labai vertingas, nes yra dideliame buteliuke ir jo gali užtekti keliems mėnesiams. Kvepalų "Dior Sauvage" galite rasti daugumoje didžiųjų universalinių ir parfumerijos parduotuvių. Kvepalai vyrams | AmourDevil – rinkitės geriausius už mažesnę kainą.

Versace Man Eau Fraiche

Versace Man Eau Fraiche yra gaivus ir vandens aromatas, kuris buvo išleistas 2017 metais. Eau Fraiche kvepaluose susipina citrinos, nerolio žiedlapiai ir žaliasis obuolys. Tai lengvas ir gaivus kvapas, puikiai tinkantis kasdieniam nešiojimui dieną. Versace Man Eau Fraiche yra puikus pasirinkimas vyrams, mėgstantiems subtilius, ne per daug pribloškiančius kvepalus. Tai vienas iš nedaugelio šiame sąraše esančių kvepalų, kurie nėra mediniai ar aštrūs, todėl puikiai tinka biurui. Tai puikus aromatas vyrui, kuris nori kvepėti švariai ir gaiviai, bet nenori kvepėti taip, tarsi kvepėtų kvepalais. Versace Man Eau Fraiche yra puikus pasirinkimas jauniems vyrams, kurie dar tik pradeda naudoti kvepalus. Kvepalų "Versace Man Eau Fraiche" galite rasti daugumoje didžiųjų universalinių ir kvepalų parduotuvių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.