Dažniausiai užduodami klausimai apie dantų balinimą. Ką reikia žinoti?

Gražūs dantys suteikia žmogui kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Žinoma, pirmiausia svarbu yra sveiki dantys, o kai jie tokie bus – atrodys gražiai. Galiausiai, reikia atsiminti, kad reikia tinkamai prižiūrėti ne tik dantis, tačiau ir visą burnos ertmę.

Dantų estetikos gerinimui šiuo metu dažniausiai pasirenkama balinimo paslauga. Kadangi dantų balinimas sulaukia vis daugiau dėmesio – pateiksime dažniausiai užduodamų klausimų atsakymus, kurie padės Jums geriau suprasti šios paslaugos galimybes.

Kiek kainuoja dantų balinimas?

Dantų balinimo kainos yra labai įvairios. Tai priklauso ne tik nuo klinikos, kurios paslaugomis planuojate pasinaudoti, tačiau taip pat ir nuo balinimo tipo.

Ar jis galimas tik klinikoje?

Ne, dantų balinimas galimas ne tik klinikoje, tačiau taip pat ir kapomis namuose. Tačiau kapos, žinoma, daromos klinikoje. Jos yra derinamos prie konkretaus asmens burnos, tad reikia, kad jos būtų padarytos tiksliai jam. Negalima pirkti tų, kurios yra skirtos kitam asmeniui. Tokiu atveju dažniausiai rezultatas yra ne toks, kokio tikimasi.

Ar dantys tampa jautrūs?

Tikrai ne. Po balinimo dantys gal ir bus kažkiek jautresni, tačiau trumpą laiko tarpą. O paskui – tik gražūs be jokių neigiamų pasekmių.

Ar po balinimo jie greičiau praranda spalvą?

Ne. Po balinimo reikia atsakingai rinktis maisto produktus. Tačiau juos reikia rinktis ir be balinimo, jeigu norite būti rami, kad Jūsų dantys atrodys gražiau. Pats balinimas nepakeičia galimybės valgyti vieną arba kitą gaminį.

Ar reikia susilaikyti nuo dažančių produktų?

Reikia vengti dažančių produktų nepriklausomai nuo to, ar Jūsų dantys yra balinti, ar ne. Juk jie veikia danties kaulą ir dėl spalva pakinta. Kai norisi to išvengti – svarbu koreguoti savo mitybą taip, kad poveikis dantims būtų pats geriausias.

Ar dažnai reikia kartoti procedūrą?

Tai yra labai individualu. Kai kuriems tikrai reikia kartoti greičiau nei kitiems, kadangi jų kaulas yra linkęs keisti spalvą. Tuo tarpu kiti po balinimo net du metus ir ilgiau džiaugiasi balta šypsena, kol galiausiai spalva pradeda kiek kisti.

Ar balinimas padeda visiems?

Deja, balinimas tinka ir padeda ne visiems. Dėl to reikia tartis su odontologais, kurie įvertins Jūsų situaciją.

Šypsokitės, nes pasaulis yra gražus. Šypsokitės, nes kiekviena diena yra ypatinga. Galiausiai, puoselėkite savo šypsena. Juk dantys – ne tik galimybė kramtyti maistą. Tinkamai prižiūrėti – savęs lepinimo priemonė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.