5 geriausi šunų maisto prekių ženklai

Nutro šunų maistas

Natural Trainer"Nutro" yra gerai žinomas prekės ženklas, garsėjantis savo produktų įvairove ir kokybe. Jis gamina ne tik sausą, bet ir drėgną šunų maistą, taip pat skanėstus ir papildus. "Nutro" yra skirtingo šunų ėdalo bendrovė. Nors kiti prekių ženklai taupydami išlaidas pradeda naudoti mažiau mėsos baltymų ir daugiau angliavandenių, "Nutro" ir toliau naudoja geriausius ingredientus, gaunamus atsakingai, be šalutinių produktų ir užpildų. Šis prekės ženklas turi įvairių receptūrų skirtingiems gyvenimo etapams: "Puppy", "Adult", "Senior" ir "Hearts & Smarts" – tai receptūra be grūdų, skirta alergiškiems šunims. Nutro taip pat turi Feisty liniją, skirtą energingesniems šunims, ir Calm liniją, skirtą ramesniems šunims. "Nutro" taip pat siūlo veganišką maistą šunims ir katėms. "Nutro" yra puikus šunų maistas bet kuriam šuniukui. Šuniukų formulės pirmoji sudedamoji dalis yra tikra kalakutiena, nėra dirbtinių konservantų ar dažiklių. Yra trys skirtingi dydžiai: mažas, vidutinis ir didelis. Mažas dydis rekomenduojamas šuniukams iki 22 kg, o didelis – šunims iki 100 kg. Natural Trainer ir Barking Heads šunų maistas.

Purina Pro Plan

Purina Pro Plan yra gerai žinomas prekės ženklas, priklausantis Nestlé, tai pačiai bendrovei, kuriai priklauso Purina Dog Chow. Pro Plan yra aukščiausios kokybės ėdalas, sukurtas sveikam augimui ir vystymuisi skatinti. Tai geras pasirinkimas didesnių veislių arba aktyvesniems šuniukams, nes baltymų kiekis yra didesnis nei kai kurių kitų prekės ženklų. Pagrindinis šio prekės ženklo privalumas – kaina. Gausite tokį pat aukštos kokybės produktą, kokį rasite brangesnių prekės ženklų gaminiuose, tačiau už daug mažesnę kainą. Tai geras pasirinkimas šuniukams, kurie yra mažiau aktyvūs, nes jame yra mažesnis baltymų kiekis. Be to, jame yra puikių priedų, pavyzdžiui, prebiotikų, skatinančių sveiką virškinimą. Farrado maistas – kiek jis kainuoja?

Goodlife Recipe

Goodlife yra prekės ženklas, kuris didžiuojasi tuo, kad yra natūralus ir holistinis. Jame nėra jokių dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų. Pirmieji trys šios dietos ingredientai yra tikra kalakutiena, saldžiosios bulvės ir neskaldyti kiaušiniai, todėl tai yra daug baltymų turintis prekės ženklas. Joje taip pat yra antioksidantų, nepakeičiamųjų riebalų rūgščių ir vitaminų, skatinančių sveiką augimą ir vystymąsi. Tai subalansuota dieta, tinkama visų veislių šuniukams. Pagrindinis šio prekės ženklo privalumas yra tas, kad jis tinka alergiškiems šuniukams. Jame taip pat nėra dirbtinių kvapiųjų medžiagų, dažiklių ir konservantų.

Merrick Classic sausas šunų maistas

Merrick yra aukštos kokybės prekės ženklas, kurio dietoje kaip pirmoji sudedamoji dalis naudojama tikra mėsa. Pagrindinis "Classic" formulės ingredientas yra vištiena be kaulų. Yra trys skoniai: vištiena ir lašiša, vištiena ir ėriena bei vištiena, kalakutiena ir upėtakis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.