Geriausi patarimai, kaip namuose įrengti šilumos siurblį

Kas yra šilumos siurblys?

Saulės broliaiŠilumos siurblys – tai įrenginys, kuriuo šiluma gali būti perduodama iš vienos vietos į kitą. Jis naudojamas ir namams šildyti, ir vėsinti. Šilumos siurblys gali perduoti šilumą iš oro už namų ribų ir perpumpuoti ją į vidų arba gali perduoti šilumą iš namų vidaus į orą lauke. Šilumos siurblys tai gali padaryti, nes jį sudaro du komponentai: Oro šilumos siurblys, kuris paima šilumą iš oro, esančio už namų ribų Vandens šilumos siurblys, kuris paima šilumą iš vandens, esančio namų viduje. Kai oras šaltas, oro šaltinio siurblys paima šilumą iš lauko oro ir perduoda ją į jūsų namų vidų. Tai reiškia, kad namui šildyti galite naudoti mažiau energijos, nes šilumos siurblys jums padeda. Kai lauke šilta, oro šaltinio siurblys perduoda šilumą iš namų vidaus atgal į lauką. Tai padeda jums išlikti vėsiems nenaudojant jokios energijos. Saulės broliai šilumos siurbliai ir kaip viską sumontuoti.

Kaip veikia šilumos siurbliai?

Šilumos siurbliai jūsų namams šildyti naudoja procesą, vadinamą "atvirkštiniu ciklu". Jie paima šilumą iš lauko oro ir perduoda ją į jūsų namus arba atvirkščiai. Tradicinis dujinis katilas naudoja dujas arba anglis šilumai jūsų namuose gaminti, o šilumos siurblys perkelia šilumą iš vienos vietos į kitą naudodamas šaldymo agentą. Šis šaltnešis keičiamas tarp lauko ir vidaus bloko. Ilgainiui šilumos siurbliai, palyginti su tradiciniais šildymo būdais, pasižymi didesniu efektyvumu, mažesnėmis eksploatavimo išlaidomis ir mažesniu išmetamo CO2 kiekiu. Daikin altherma šilumos siurbliai ir rinkos naujovės.

Šilumos siurblio įrengimo privalumai

Šilumos siurblys yra puikus pasirinkimas, jei reikia šildyti visą namą – žemės arba oro šaltinio sistema gali užtikrinti visą jums reikalingą šildymą. Oro šaltinio sistema idealiai tinka, jei norite šildyti vieną ar du kambarius. Jei norite šildyti visą namą, jums reikės oro šaltinio sistemos. Oro šaltinio sistemos yra galingesnės, todėl jos geriau tinka didesnėms patalpoms šildyti. Jei galvojate apie šilumos siurblio įrengimą savo namuose, galėsite naudotis įvairiais privalumais: Geresnis namų šildymas: Šilumos siurblys, skirtingai nei kiti šildymo būdai, neapsiriboja viena patalpa. Jis veikia perkeldamas šilumą iš vienos vietos į kitą, todėl puikiai tinka visam namui šildyti. Mažesnės sąskaitos už energiją: Šilumos siurblys naudoja mažiau energijos nei tradicinė šildymo sistema. Galėsite džiaugtis mažesnėmis sąskaitomis ir ekologiška šildymo sistema. Greitas įrengimas: Šilumos siurblio sistemą galima įrengti vos per dvi savaites. Be to, ją įrengti labai paprasta, todėl nereikia jokių specialių įgūdžių ar mokymų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.