Automobilių nuoma

Nuomos paslaugosTransporto priemonių nuomą šiandieną gali pasiūlyti daugelis įmonių ar asmenų, kurie individualiai verčiasi tokia veikla. Automobilių gali prireikti įvairiems tikslams. Tai puikus sprendimas ypatingoms šventėms, pavyzdžiui, daugelis nuomojasi išskirtinius automobilius vestuvėms. Dažniausiai pasirenkamos prabangios arba senos transporto priemonės, kurios yra išskirtinės, mažai kas gali sau leisti tokiomis važinėtis kas dieną. Automobilių nuoma daugelis naudojasi, kada transporto priemonė reikalinga laikinam laikotarpiui. Atvykus į Lietuvą iš kitų šalių nuoma yra patogi, žinoma, galite nusipirkti, tačiau galite sugaišti laiko ir nėra garantijų, kad nebus gedimų. Galite turėti papildomų išlaidų, kurios nereikalingos nei vienam. Automobiliu nuoma Kaune, Vilniuje bei kituose miestuose šiandieną tampa vis populiaresne. Nuomotojai siūlo patogius ir paprastus sprendimus. Pasirinkite transporto priemonę, nepamirškite jos rezervuoti. Susisiekite su pasirinktu nuomotoju ir aptarkite visas detales. Rekomenduojama iš anksto apsispręsti kuriam laikotarpiui jums reikalingas automobilis. Gali būti pritaikytos nuolaidos, mokėsite mažiau, nei pratęsiant laiką. Nuomotojai gali pristatyti pasirinktą automobilį į reikiamą vietą ir pasiimti, kada jo nebereikia.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį nuomojantis automobilį

Svarbu yra transporto priemonės pagaminimo metai. Nepamirškite pasidomėti, koks yra stovis, ar automobilis techniškai tvarkingas. Ne visada geriausias sprendimas nuomai pasirinkti pačias pigiausias transporto priemones. Jos gali būti senos, galimi gedimai kelyje. Rekomenduojama pasidomėti draudimais, kokie yra ir kur jie galioja. Nepamirškite, kad kelyje jums gali prireikti pagalbos, nuomotojas turėtų suteikt informaciją ar tokios paslaugos teikiamos. Pasidomėkite kokios rūšies naudojamas kuras. Daugeliui svarbu pavarų dėžė, pasirinkite tą, kuri jums patogesnė (automatinė ar mechaninė). Jei planuojate išsinuomotą transporto priemonę ne tik pats vairuoti, pasidomėkite, ar nėra taikomas papildomas mokestis kitam vairuotojui. Patogu laisvų rankų įranga, todėl reikėtų pasidomėti, ar tokia yra pasirinktame automobilyje. Jei svarbu, ar šildomos sėdynės, ar yra oro kondicionieriai būtinai pasiteiraukite apie juos. Nuomotojai dažniausiai gali pasiūlyti ir papildomus priedus (pavyzdžiui, kėdutė vaikui, navigacija, internetas, planšetinis kompiuteris). Išsinuomoti automobilį galite tokį, kuriame bus viskas ko jums reikia.

Daugelis pasirenka Neorent įmonės teikiamas paslaugas. Nuomai siūlomos tik naujos transporto priemonės. Kainos patrauklios, galite rinktis automobilius iš plataus asortimento. Įmonės internetinėje svetainėje galite rasti visą reikiamą informaciją, kuri padės pasirinkti tai, kas jums labiausiai tinka. Neorent siūlo ne tik automobiliu nuoma Kaune, Vilniuje, bet ir kitose Baltijos šalyse. Galite patogiai rezervuoti pasirinktą transporto priemonę, nuomotojas suteikia geras sąlygas, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.