Savaitgalio laimikis – naujos suknelės

Daugybė moterų sutiks, kad vienas iš maloniausių užsiėmimų yra pirkti sukneles. Ir ne bet kaip. Sukneles internetu pirkti yra ypatinga pramoga. Nes niekur nereikia eiti iš namų, neprisiperki, ko nereikia, ir vėliau tau viską atveža. Kadangi jau būni pamiršusi, ką pirkai – gauni tai kaip dovaną. Skaitytojos pasidalino savo rašiniais, kurių tema buvo Savaitgalio laimikis. Štai kokiu laimikiu džiaugiasi mūsų skaitytojos.

Vilnonės suknelės aukštu kaklu

SuknelėsSkaitytoja Aušra sako, kad žiemą ji labai mėgsta sukneles, o vasarą mieliau dėvi šortukus. „Visada žiemą perku šiltas sukneles. Man patinka, kad dabar yra madingos aukštu kaklu kaip golfai, nes tokios iš tikro yra pačios šilčiausios. Nors nuo jų ir riebaluojasi plaukai šiek tiek labiau nei įprastai. Tačiau tai vis tiek yra puikus pasirinkimas norint gražiai apsirengti ir jausti, kad tikrai šilta. Pirmosios sukneles internetu ieškojau dar penktadienį darbe per pertrauką, svajodama, kad greitai ateis savaitgalis. Žinojau, kad kitą savaitę vyks darbinis išvykimas į kitą miestą, o keliones, kad ir darbines, norisi paversti ypatingomis. Dėl to pirkau žalią vilnonę suknelę. Ji yra žemiau kelių, visiškai vienspalvė ir turi aukštą kaklą. Tai tikrai graži suknelė. Antrąją pirkau sekmadienį vakare, kai nusprendžiau, kad norėčiau dar ir ko nors kasdieniniam vartojimui. Taigi, pirkau rudą vilnonę suknelę su marškinių tipo apykakle, su dirželiu per juosmenį ir dviem sagomis prie kaklo. Atrodo labai šilta. Tai – varpelio formos suknelė, todėl su ja išryškėja ir moteriška figūra. Smagu matyti tokią gražią ir šiltą, puošnią suknelę“, – pasakoja mums skaitytoja.

Vasarinių suknelių papildymas

Skaitytoja Greta sako, kad žiemą ji taip svajoja apie vasarą, kad tada perka tik vasarines sukneles, kurias vėliau, atėjus šiltiems orams, tuojau pat traukia iš spintos ir dėvi. „Pirkau vieną baltą suknelę su juodomis linijomis ir geometrinėmis figūromis. Man pasirodė, kad tokios suknelės tikrai gražios, jos galėtų būti ir darbui naudojamos, ir pasipuošimui. Dar pirkau vieną vienspalvę geltoną suknelę. Žinau, kad jau iš toli ji matosi, bet man nesvarbu, kad spalvos dabar nemadingos. Vasarą viskas būna daug geriau, ir aš jau dabar įsivaizduoju, kaip smagiai galėsiu dėvėti ryškiausių spalvų, gražiausią suknelę ir džiaugtis gerais orais. Tokie pirkiniai man suteikia jėgų laukti tos išsvajotosios vasaros“, – pasakoja Greta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.