Kodėl omega 3 papildai yra būtini?

Medikai ne kartą pabrėžė, kad omega 3 papildai yra būtini žmogaus organizmui. Žmogaus organizmui jų per parą reiktų gauti apie 1–2,5 g. Nekartą teko girdėti apie jų gerąsias savybes, kurios mokslininkų buvo pastebėtos dar 1970 m. Tačiau šiuo metu itin suaktyvėjo žuviveisos ūkių veikla. Žuvys minta dumbliais, jos jau nėra tinkamos kaip omega 3 papildai šaltinis.

Papildomi šaltiniai

OmegaBuvo pastebėta, kad ūkiuose auginamose žuvyse nerandama tokia medžiaga kaip omega 3 zuvu taukai. Todėl omega 3 papildai yra puikus sprendimas kaip papildyti šių svarbių žmogui medžiagų kiekį organizme.

  • Zuvu taukai nauda nekelia abejonių, nes tai yra energijos šaltinis, būtinas tinkamam nervų ir smegenų funkcionavimui, sveikai odai ir kitiems audiniams, bei riebaluose tirpių vitaminų A, D, E, K įsisavinimui. Zuvu taukai vaikams yra nepamainomi dėl to, kad jų dėka stiprinamas vaikų imunitetas, gerinama bendra organizmo būklė. Jeigu vaikai nenori gerti žuvų taukų dėl nemalonaus poskonio yra zuvu taukai vaikams guminukai. Vaikai mėgsta saldžius, lyg saldainius guminukus. Taip pat yra lysi žuvų taukai – švelnesnio skonio menkių kepenų taukai.
  • Yra trys mono-nesočiosios ir poli-nesočiosios riebalų rūgščių tipai – omega 3 6 9. Papildai omega 3 ir 6 yra nepakeičiamos, nes pats organizmas jų pasigaminti negali. Dažnai sulaiko žmones kaina. Ji priklauso nuo pakuotėje esančių kapsulių skaičiaus arba skysčio pavidalo papildų kiekio. Omega 3 kaina bus mažesnė įsigijant internetu.
  • Omega 3 papildai tampa būtinybe valgant perdirbtą maistą. Nes didesnis omega 6 suvartojimas slopina omega 3 poveikį. Šis disbalansas atsiranda dėl cheminiais priedais ir sintetiniais dažikliais perdirbto maisto.
  • Omega 3 zuvu taukai užkerta kelią širdies ligoms, diabetui, insultui, veikia ląstelių vystymąsi. Todėl yra rekomenduojami nėštumo ir žindymo laikotarpiu.
  • Lietuvoje populiariausi Norvegiški žuvų taukai. Kūdikiams rekomenduojami zuvu taukai vaikams eye q – natūralūs sardinių ir ančiuvių taukai. Lietuvos gyventojų įvertintas ir pripažintas geros savijautos garantas – trippel omega 3 biopharma kaina nesikandžioja.
  • Omega 3 papildai ir šios medžiagos dar galima rasti nedidelėmis dozėmis linų sėmenyse, riešutuose, sojos produktuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.