Fotosesija ant paspirtuko

Šį kartą mūsų kūrybingam kolektyvui teko neeilinė, žaisminga užduotis. Mūsų biurą pasiekė triukiniai paspirtukai, su kuriais turėjome padaryti fotosesiją, skirtą naujiems, madingiems drabužiams. Kadangi sportas jau kurį laiką yra didelė madinga sfera, tai ir paspirtukai bei sportiniai drabužiai – tikras mados klyksmas. Kokių nuotraukų sugalvojome, ir kaip sekėsi fotografuoti?

Vienišas klajūnas

Triukiniai paspirtukaiPalaikėme keletą nestandartinių stiliaus ikonų, sukūrėme skirtingus įvaizdžius, kuriuos išryškinti kaip tik ir padėjotriukiniai paspirtukai. Vienas iš įvaizdžių buvo vienišo klajūno. Mes visą fotosesiją atlikome foto studijoje tačiau vėliau buvo primontuoti tam tikri kraštovaizdžiai. Žinote tuos senovinius vesternus, kur vienišas kaubojus keliauja per savanas ir prerijas? Štai taip dabar turėjome pristatyti ir savo vaikščiojimui tinkančių drabužių bei avalynės kolekciją. Kitaip ji dar vadinama „hikhing“, ir tai yra labai populiari laisvalaikio veikla daugumoje vakarų šalių. Mums atrodo smagu ir linksma, kad ir lietuviams ima atrodyti vaikščiojimas kaip vienas iš prioritetinių sportų. Juk žmogus yra tiesiog sukurtas judėti ir eiti, kai jis to nedaro, silpsta jo raumenys, prastėja sveikata. Taigi, labai smagu, kad ėjimo meną galime pristatyti išradingai. Įprasta į tokią kelionę žmogų paleisti tarsi vieną, tarsi su palydovu ne žmogumi. Tai dažnai būna koks nors šuo, sakalas ar kitas gyvūnas. Na o mūsų fotografo fantazijoje gimė mintis į kelionę žmogų paleisti su paspirtuku. Tarsi tas keliautojas, ant peties užsimetęs sportinį paspirtuką, rimtai keliautų per dykumas ir savanas, ieškodamas tinkamo žemės ploto, ieškodamas asfaltuoto kelio. Darėme nuotraukas su keliais skirtingais drabužių komplektais: smėlio ir savanos spalvos, baltais ir vyno spalvos.

Žaismingas miesto stilius

Taip pat triukiniai paspirtukai dažniausiai yra siejami su miesto kultūra, taigi, nėra didelio poreikio per daug filmuoti gamtoje, kai tą galima padaryti ir mieste. Čia iš tiesų ir filmavome, ir fotografavome. Buvo pasirinkta daug spalvotų, labai žaismingų įvaizdžių. Surastos gražios sienos mieste, išmargintos ryškiaspalviais grafitti. Prie jų (ir atvirkščiai) derinti ir drabužiai, ir pačių paspirtukų spalvos. Iš esmės viskas atrodo gana gerai, tik nesinori, kad kartotųsi spaudoje jau šimtus kartų matyti paveikslai, norisi, kad viskas būtų kažkiek kitaip, naujoviškai, ne taip, kaip įprasta. Taigi, tokioje fotosesijoje stengėmės įvesti ir stebuklinių elementų, tarkime, drakono sparną. Fantasy elementai tiek drabužiams, tiek paspirtukui suteikė naują įvaizdį, o tai padėjo kolekciją pristatyti originaliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.