Grindinio klojimas trinkelėmis

UAB ,,Trinelitas“ įmonė užtikrina profesionaliai, greitai ir kokybiškai teikiamas gerbūvio darbų paslaugas. Įmonė nemokamai konsultuoja dėl tokių darbų kaip trinkelių klojimas, lauko apšvietimas, vejos sodinimas, darbams suteikia garantiją, siūlo konkurencingas kainas ir laiku atliekamą darbą. Naudodami kokybiškas medžiagas, UAB ,,Trinelitas“ jūsų namų kieme išklos trinkeles ir patars, kaip kuo ilgiau džiaugtis jų ilgaamžiškumu.

Trinkelių klojimasKiemo dekoravimas trinkelėmis yra viena populiariausių paslaugų, kurias teikia savo srities profesionalai. Trinkelės yra dažniausiai pasirenkamos vietoj betoninė dangos, o klientas gali pasirinkti jų dydį, formą, spalvas, raštą. Klystate, jei manote, kad trinkelės yra skirtos tik šaligatviams. Jau ne pirmus metus Lietuvoje tapę itin populiaru trinkelėmis grįsti nuosavų namų kiemus. Trinkelės yra atsparios aplinkos veiksniams kaip karštis, šaltis, sniegas ir pan. Tai – vienas iš ilgaamžiškiausių grindinio dekoravimo būdų. Kadangi trinkelės nėra didelės, profesionalams yra ganėtinai paprasta sukurti įvairias jų formas ir raštus. Net ir įnoringiausio kliento namo kieme gali būti išpildyti patys įvairiausi trinkelių klojimo būdai. Trinkelės yra vienas funkcionaliausių grindinio klojimo būdų, tinkančių tiek nuosavų namų kiemuose, tiek prie pramoninių ar komercinių pastatų, takų, žaidimų ar prekybos centrų aikštelių.

Specialistui nustačius, kokio pobūdžio trinkelės jūsų namo kieme tiktų labiausiai, pirmiausia, yra pašalinamas nereikalingas gruntas. Tuomet pilamas žvyras, kurio storis siekia 10 – 30 centimetrų. Tada sutankinamas skaldos sluoksnis, kurio storis siekia iki 20 centimetrų. Išlyginamasis sluoksnis sudaromas iš sauso betono ir iš akmens skaldos atsijų. Tuomet jau yra klojamos trinkelės ir užšlifuojami tarpai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.