Ką daryti su statybinėmis atliekomis?

Krovinių ir statybinių atliekų išvežimo įmonė Vilniuje „Išvežam“ siūlo lanksčiu darbo laiku teikiamas paslaugas. Įmonėje dirbantys profesionalai teikia paslaugas visoje Lietuvoje, bendradarbiauja ne tik su privačiais klientais, bet ir įmonėmis. Siūlydama kainą ir kokybę atitinkančias paslaugas, įmonė užsiima ne tik krovinių ir statybinių atliekų išvežimu, bet ir perkraustymo paslaugomis, senos buitinės technikos išvežimu. Visi kroviniai vežami moderniais mikroautobusais, kuriuos vairuoja didelį vairavimo stažą ir patirtį darbe turintys vairuotojai.

Statybinių atliekų išvežimasViena populiariausių įmonės teikiamų paslaugų – statybinių atliekų išvežimas. Statybinės šiukšlės po namų, biuro remonto ar kitų įstaigų darbų negali būti paliekamos bet kur, todėl reikalauja specialių utilizavimo darbų tam, kad neterštumėte aplinkos ir nesukeltumėte kaimyninių įstaigų bei gyventojų nepasitenkinimo. Jeigu atliekas paliksite tam neskirtose vietose kaip pamiškėse, prie įprastų daugiabučių konteinerių ar tiesiog stotelėse, jums gali grėsti bauda. Tai numato įvairiuose dokumentuose reglamentuojami įstatymai.

Žinoma, jog atliekos neatrodo estetiškai ir neretai tampa galvos skausmu. Statybinėmis atliekomis gali būti plytos, metalas, betonas, įvairios medienos rūšys, stiklas ir pan. Šiuo metu įmonė „Išvežam“ skelbia akciją ir statybines šiukšles siūlo išvežti tik nuo 46 eurų. Norimą teritoriją įmonė sutvarkys neprašydama jūsų pagalbos, todėl neturėsite įdėti savo fizinių pastangų ar laiko. Taip pat bus ne tik išvežtos statybinės atliekos, bet ir sutvarkyta, išvalyta aplinka. Negana to, norint sutaupyti laiko bei kitų resursų, gali būti atgabenta priekaba, kad visos atliekos būtų išvežtos utilizavimui vienu kartu.

Visame pasaulyje kalbant apie aplinkosaugos problemas ir kaip jų išvengti, prisidėkite prie švarios aplinkos ir visas atliekas, ne tik statybines, palikite tam skirtose vietose, arba, neturint tokios galimybės ar laiko, kreipkitės į profesionalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.