Kaip sutaupyti pinigų, norint atlikti namo remontą?

Vasara – tai ne tik atostogų ir poilsio metas, tačiau ir darbymetis žiemos pasiruošimui. Tie, kurie gyvena nuosavuose namuose savo namus ruošia žiemos šalčiams, todėl susiduria su nemažomis išlaidomis įvairiems remonto ir statybos darbams. Tiek sienų apšiltinimo, tiek stogo dangos kaina nėra maža, todėl iš anksto reikia ieškoti geriausių pasiūlymų bei protingiausių sprendimų, kitaip gali tekti vasaros atostogas praleisti namuose be kelionių prie jūros ar į šiltus kraštus.

Kaip sutaupyti?

Stogo dengimasSvarbu nepamiršti, kad norint sutaupyti pinigų neužtenka tik ieškoti akcijų ar specialių pasiūlymų. Pirmiausia, turite taupyti savo pinigus iš esmės. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad turite žiūrėti į ilgalaikę perspektyvą ir visas aplinkybes, kurios gali ir netiesiogiai įtakoti stogo dangos kaina.

Renkantis pigiausią stogo dangą reikia atsižvelgti į medžiagios funkcionalumą. Pavyzdžiui, jei rinksitės vieną pigiausių skardinę ar plieninę stogo dangą, Jūs pirmu pirkimu, be abejonės, sutaupysite pinigų. Tačiau tai tik pirmas įspūdis, mat įsigydami tokią stogo dangą jūs esate įpareigoti įsigiti ir papildomas paslaugas, kaip garso izoliacija ar apšiltinimas, tam, kad stogo danga iš tikrųjų būtų fukncionali. To pasekoje jūs išleidžiate didesnę sumą nei planavote. Todėl patartina rinktis galbūt šiek tiek didesnės kainos ir geresnės kokybės dangas, kurias galima įsigyti akcijų ir specialių pasiūlymų metu.

Lygiai tas pats galioja ir su apšiltinimo medžiagomis. Nepagailėkite pradinės investicijos ir paieškokite nuolaidų brangesnėms medžiagoms tam, kad galėtumėt užtikrinti kokybę ir ilgaamžiškumą. Jei pirksite pačią pigiausią apšiltinimo medžiagą – putų polistirolą, jūs rizikuojate ne tik savo namų saugumu, mat jis yra degus ir padeda plisti ugniai, bet ir pelėsių atsiradimui, kurie gali būti pavojingi tiek namui, tiek ir jums patiems. Geriau rinkitės tokias medžiagas, kaip akmens vata, kuri yra pralaidi orui ir nedegi ir nors kainuoja šiek tiek brangiau, užtikrina ilgaamžiškumą bei saugumą.

Dažna klaida, kurią daro žmonės, tai medžiagų susipirkimas vasaros metu. Rekomenduojame stebėti nuolaidas ir pasiūlymus visus metus, jei žinote, kad namus teks remontuoti vasarą, mat geriausius pasiūlymus galite rasti žiemos laikotarpiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.