SPA baseinai, masažo sistemos ir priedai

Įtemptas gyvenimo ritmas ir nuolatinis stresas keičia gyvenimo kokybę, sekina mūsų organizmą ir sukelia ligas. Vienas optimaliausių sprendimų, norint pailsėti ir atsipalaiduoti, išlaikyti dailias kūno linijas ir išsaugoti jaunystę – hidromasažiniai SPA baseinai su moderniomis vandens ir oro purškimo sistemomis. Džiugu tai, kad šiandien ramiu poilsiu galite mėgautis net ir namuose – SPA baseinų įrengimas nereikalauja nei didelių investicijų, nei įtempto darbo. Svarbiausia – laikytis ekspertų rekomendacijų ir patarimų. Kad būtumėte tikri pasirinktos įrangos kokybe, rinkitės patikimą ir rinkoje vertinamą baseinų pardavėją ir montuotoją.

Gydomoji vandens galia ir betoniniai SPA baseinai

SPA baseinaiApie gydomąją vandens galią kalbama nuo seniausių laikų. SPA baseinai teigiamai veikia kraujo apytakos sistemą, sąnarius, raumenis ir kvėpavimo takus. Be to, vandens procedūros atpalaiduoja, nuramina ir pailsina. Šiandien galima rinktis iš itin plačios SPA baseinų pasiūlos. Vienas optimaliausių pasirinkimų – betoniniai masažiniai baseinai, kurie išsiskiria plačiomis dizaino ir formų galimybėmis. Be to, priešingai nei kitų tipų baseinai, betoniniai SPA siejami ir su neribotais apdailos sprendimais, atitinkančiais išrankiausių klientų lūkesčius. Šie baseinai projektuojami pagal individualius pirkėjų pageidavimus, be to, vandens ir oro purkštukų komplektacijos gali būti lengvai pasirenkamos ir keičiamos.

Masažiniai purkštukai

Paprastai SPA baseinai įrengiami su modernia persipylimo sistema. Kur kas rečiau šio tipo įranga montuojama su skimeriu (vandens surinktuvu). Tiesa, pastarasis sprendimas yra kiek pigesnis. Siekiantiems kokybės, siūlome atidžiai rinktis masažinius purkštukus. Vienas dažniausių klientų pasirinkimų – nerūdijančio plieno įranga, išsiskirianti ilgaamžiškumu ir patikimu naudojimu. Purkštukai gali būti pasirenkami pagal individualų kūno sudėjimą ir yra nukreipiami į labiausiai įtemptas vietas. Paprastai purkštukai montuojami sėdimoje dalyje arba baseino grindyse. Papildomai gali būti montuojami ir modernūs oro geizeriai ar vandens kaskados.

Kiti SPA baseinų priedai

Tinkamam vandens valymui reikalinga kokybiška vandens filtravimo sistema, kurią paprastai sudaro vandens siurblys, filtras ir jo valdymo sklendė. Vienas svarbiausių SPA baseino elementų – povandeninis apšvietimas. Tinkamai parinkti vienspalviai ir daugiaspalviai LED šviestuvai suteiks daugiau šilumos ir jaukumo. Primename, kad maksimaliam komfortui užtikrinti, vandens temperatūra turi siekti 36–38,0 °C. Kitaip sakant, SPA baseinai turi turėti ir patogią vandens šildymo sistemą, kuri padės palaikyti pageidaujamą temperatūrą. Vandens šildymui gali būti montuojami elektriniai šildytuvai, šilumokaičiai nuo katilo ar šilumos siurbliai. Dėl konkretaus sprendimo pasitarkite su šios srities ekspertais – šildymo sistema gali skirtis individualiais atvejais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.