Kaip tapyti paveikslą ant drobės – žingsnis po žingsnio pamoka

Paveikslai ant drobėsMėgstate tapyti, bet niekaip nerandate laiko? Galbūt bandėte tapyti anksčiau, bet jūsų bandymai tapyti ant drobės išėjo kreivi ir nepatogūs. Net paprasčiausiai pakėlus teptuką ir taip žiūrint į drobę dauguma žmonių jaučiasi įbauginti. Tačiau nėra ko bijoti! Pasitelkęs šiek tiek praktikos ir atkaklumo, kiekvienas gali išmokti tapyti paveikslą ant drobės. Laikykitės šių paprastų žingsnių ir netrukus kaskart, kai reikės užpildyti naują sieną, tapysite įspūdingus šedevrus. Drobės – DrobiuNamai.lt Kaip tapyti paveikslą ant drobės nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Šioje pamokoje aprašyti visi būtini žingsniai – nuo temos pasirinkimo, reikmenų įsigijimo iki galutinių potėpių atlikimo. Jei manote, kad galėtumėte į tai įsitraukti, skaitykite toliau ir sužinosite viską, ką reikia žinoti apie tai, kaip tapyti paveikslą ant drobės.

1 žingsnis: pasirinkite temą

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti mokydamiesi tapyti paveikslą ant drobės, – nuspręsti, ką norite tapyti. Yra daugybė skirtingų temų, kurias galite tapyti, ir nebūtinai turite laikytis tik portretų ar peizažų. Egzistuoja daugybė skirtingų meno stilių, todėl drąsiai eksperimentuokite su įvairiais žanrais, kad pamatytumėte, kas jums labiausiai tinka. Atkreipkite dėmesį, kad skirtingiems meno stiliams reikalingos skirtingos technikos ir įranga, todėl būtinai skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ko reikia norint sukurti norimą meno rūšį. Paveikslo tapymas ant drobės turi daug privalumų, įskaitant tai, kad tinkamai prižiūrimas paveikslas gali tarnauti visą gyvenimą. Jūsų paveikslas gali tapti šeimos relikvija, kurią jūsų palikuonys galės vertinti daugelį metų. Paveikslai ant drobės iš Drobiunamai.lt – gražesniems jūsų namams.

2 žingsnis: nusipirkite tinkamų reikmenų

Dar prieš pradėdami, turite įsitikinti, kad turite visus reikiamus reikmenis. Priklausomai nuo to, kokio tipo paveikslą norite tapyti, jums gali prireikti įvairių medžiagų. Kai žinosite, kokio tipo tapybą norite atlikti, galite pradėti pirkti reikiamus reikmenis. – Teptukai – teptukai yra viena svarbiausių priemonių, kurias naudosite mokydamiesi tapyti paveikslą ant drobės. Galite nusipirkti įvairių teptukų, kurių kiekvienas skirtas skirtingam darbui. – Drobė – Įtemptos drobės gabalas yra geriausias paviršius tapybai, o tą pačią drobę galite naudoti keliems paveikslams tapyti. – Dažai – galite nusipirkti įvairiausių dažų, skirtų skirtingiems tapybos stiliams. – Paletė – Paletė naudojama dažų spalvoms maišyti, todėl jos reikės, jei norite patys maišyti dažus. – Skudurėlis – juo apsaugote žemę aplink save tapydami. – Popieriniai rankšluosčiai – jie praverčia valant teptukus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.