Kaip pigiau nusipirkti drabužių spintą – paprastas būdas?

Visiškai įrengtas butas daugelyje pasaulio šalių yra prabanga. Daugelyje pasaulio šalių nuosavo būsto įrengimas kainuoja nemažus pinigus. Tačiau tiems, kurie gali sau tai leisti, turėti nuosavą būstą dažnai yra malonumas. Jis suteikia galimybę naudotis tam tikrais privalumais, kurie neprieinami gyvenant namuose. Be to, tai palengvina draugų ir šeimos narių apsilankymą retomis laisvomis akimirkomis. Jei norite sumažinti savo plotą ir sutaupyti pinigų, tuomet pigus drabužinės pirkimas gali būti išeitis. Visiškai naują drabužių spintą galite įsigyti už mažiau nei pusę jos pradinės kainos, o tai reiškia, kad galite sutaupyti iki 70 %! Štai keletas būdų, kurie padės jums tai pasiekti. Stumdoma spinta už labai gerą kainą.

Patikrinkite visiškai naujų spintų kainą

SpintosJei perkate visiškai naują spintą, galbūt verta patikrinti visiškai naujų spintų kainą. Jų galite rasti aukščiausios klasės namuose ir universalinėse parduotuvėse. Jei surinkimo kaina yra didesnė, nei esate pasirengę išleisti, tuomet tiesiog atsisakykite pasiūlymo ir paprašykite sumažinti kainą. Jei kaina tinkama, tuomet tereikia parsivežti ją namo ir apžiūrėti spintelių būklę. Jei jų būklė gera, tuomet jie gali suteikti jums naudingos informacijos, kaip juos prižiūrėti. Jei jų būklė nėra gera, galbūt norėsite jas nuvežti į staliaus dirbtuves ir atlikti jų apžiūrą.

Venkite pirkti naudotas spintas

Jei perkate visiškai naują spintą, verta patikrinti spintų būklę. Jei jos geros būklės, tuomet jums gali suteikti naudingos informacijos, kaip jas prižiūrėti. Jei jų būklė prasta, tuomet galbūt norėsite jas nunešti į spintų parduotuvę ir atlikti jų apžiūrą. Deja, yra tikimybė, kad spintas reikės remontuoti arba keisti. Tai gali būti įvairūs dalykai – nuo paprastų dalykų, pavyzdžiui, įbrėžimų ant priekinės dalies, iki kapitalinio perdažymo ir stalčių pakeitimo. Pirkdami naudotas spinteles, stenkitės, kad jos būtų bent šešių mėnesių senumo. Taip geriau suprasite, kaip gerai jos laikomos ir kiek laiko buvo atidarytos. Jei norite būti itin saugūs, taip pat galite patikrinti ant spintelių priekio esantį kodą. Kai kuriuose pintuose krepšiuose gali būti toksiškų cheminių medžiagų, pavyzdžiui, ftalatų. Įrodyta, kad šios cheminės medžiagos kenkia reprodukcinei sistemai ir gali turėti įtakos jūsų kūdikio sveikatai. Ieškokite krepšių, pagamintų iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, rotango, vielos ir drobės.

Jei įmanoma, ieškokite nuolaidų

Kai perkate visiškai naują drabužių spintą, visada verta patikrinti atskirų dalių kainas. Tai padės jums geriau suprasti, ko ieškote, ir leis išvengti per didelės kainos. Laimei, perkant drabužių spintą tai ne visada būtina. Galite pabandyti pasinaudoti baldų nuomos ir išperkamosios nuomos programomis ir gauti nemokamą arba mažesnę naujų baldų kainą. Tai padės jums sutaupyti daug pinigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.