Ko verslui reikia labiau: socialinės medijos ar tinklapio?

Ar turėsite interneto parduotuvę, ar patys teiksite kokias nors paslaugas žmonėms, jus veikiausiai taip pat sudomins tinklapių kūrimas ir komercinės paskyros feisbuke turėjimas. Ką pasirinkti? Prieš keletą metų buvo kalbama, kad feisbukas žlugs, tačiau dabar jis ir toliau kunkuliuoja. Taip pat kas nors vis kalba, kad nereikėtų net investuoti laiko ir pinigų į interneto svetainės kūrimą, nes žmonės neva viską randa tik per socialinius tinklus. Bet ar tai tiesa? Panagrinėkime, kas geriau verslui ar paslaugų teikėjui – socialinė medija ar interneto svetainė.

Socialinių tinklų pasiekiamumas ribotas

Interneto puslapisJeigu galvotume, kas pasieks didesnę auditoriją, tinklapių kūrimas ar verslo (komercinio) feisbuko sukūrimas, reikėtų pripažinti, kad interneto svetainė bus atvira visiems, o feisbuko profilis – tik socialinio tinklo lankytojams. Tačiau slypi čia ir kita medalio pusė. Net turėdami interneto svetainę, atvirą visam pasauliui, jūs galite sulaukti ten tik 1 ar nulio vartotojų, jeigu nedėsite jokių pastangų dėl reklamos, o labiausiai, dėl seo optimizavimo. Tad gerai matoma interneto svetainė yra pranašesnė prieš feisbuką, tačiau feisbukas yra labai ribotas, nes ne visi juo naudojasi, be to, kad ir kaip socialinėse medijose į mūsų laisvalaikį ir draugų ratus bando įsipaišyti verslas, vartotojai to nuoširdžiai nekenčia ir feisbuke nelabai nori matyti reklamos. Kaip ir kokių draudimo agentų, stumdančių savo paslaugas, tavo gimtadienio vakarėlyje.

Ar pasitikėsite tais, kurie neturi svetainės?

Dar viena priežastis, kodėl tinklapių kūrimas verslui turėtų nutiesti sėkmingus kelius, tai interneto svetainės prestižo įvaizdis. Visi žinome, kad užsiregistruoti feisbuke nieko nekainuoja, ir bet kas gali ten susikurti tikrą ar netikrą paskyrą. O štai sukurti interneto svetainę – ir užima laiko, ir kainuoja, ir mažesnė klastos tikimybė. Interneto svetainė yra tarsi namai internete, ir žmonių požiūris į įmonę vis tiek visada bus geresnis tada, kai ji išgali turėti interneto svetainę. Tad kartu tai ir solidumo, prestižo, didesnės vertės požymis, ir tą puikiai jaučia ir interneto vartotojai.

Soc. tinkluose tampi įkaitu, tinklapyje – šeimininku

Dar viena priežastis, kodėl verta kurti savo interneto svetainę, tai, kad ten tampi jos savininku. Gali sukurti kokį nori informacijos pateikimo būdą, išdėstyti viską taip, kaip nori. Ir niekas pas tave nebruks svetimų reklamų. Visą veiklą gali ten valdyti. Na o su feisbuku nutinka taip, kad jame visi gali elgtis kaip nori, o tavo informacija talpinama į griežtus rėmelius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.