Jeigu sugedo šilumos siurblys

Namuose pastatyti šilumos siurbliai oras vanduo gali užtikrintai sukurti naują gyvenimo kokybę, jeigu tik mokėsimės tinkamai naudotis tokia šildymo alternatyva. Tai labai patogus būdas šildyti namus, kadangi daugiau neriekia sukti galvos dėl kuro ir krosnies kūrenimo. Taip pat galima visiškai paprastai reguliuoti šilumą namuose ir leisti jai būti tokia, kokios jums labiausiai reikia. Taigi, šilumos siurblys gali tapti bet kurių protingai gyvenamų namų šilumos užtikrintoju. Visgi taip pat labai svarbu yra sekti, kad jis visada veiktų tinkamai. Kas yra tinkamai veikiantis šilumos siurblys? Tai toks, kuris nesugedęs. O kaip atpažinti gedimus ir ką daryti, jeigu šilumos siurblys genda?

Požymiai

Šilumos siurbliaiPirmasis požymis, kad su šilumos siurbliu kažkas netvarkoje – kai nėra šilumos. Tačiau nebūtinai iškart atvėsus namuose reikia skubėti ieškoti meistrų pagalbos ir kreiptis į garantinį aptarnavimą. Mat gana dažnai problema gali slypėti kitur. Kas, jeigu šilumos siurblys nesugedo, tačiau mes tiesiog prireguliavome nustatymus? Gal vaikas žaidė su distanciniu valdymo punktu, gal patys kažką keitėme, o dabar nebešildo, kaip turėtų. Visgi, jeigu šiluma dingsta ne dėl naujų nustatymų, tuomet galbūt kažkas negerai. Kartais būna tiesiog užsikimšęs ventiliatorius ir paprasčiausia higiena padeda išspręsti bėdas. Taip pat reikėtų stengtis reaguoti ir į įprastus visų elektros įtaisų gedimo simptomus: į dūmus, keistą garsą, kaitimą ir pan.

Kodėl svarbu iškart reaguoti

Kaip ir visi elektros prietaisai, šilumos siurbliai gali būti taisomi dar tik problemos pradžioje, arba gali gesti iki tol, kol jau ir pataisyti nepavyks. Be to, nereikia atmesti gaisro pavojaus, jeigu kažkas itin stipriai sugestų, imtų svilti. Galiausiai, dėl savo pačių komforto geriau nevilkinti reikalų, ir jeigu kažkas negerai, tai tuojau pat ir tvarkyti.

Kur kreiptis

Geriausia kreiptis į tuos, iš ko pirkote šilumos siurblį, jie pasakys, ką daryti, gal galios ir garantija. Kuo šildytis į tą laiką, kol taisys siurblį? Galima imti elektrinius pečiukus, pasikurti židinį ar tiesiog naudoti paprastus ventiliatorius, tepalinius radiatorius.

1 komentaras “Jeigu sugedo šilumos siurblys

  1. Jeigu netyčia pasitaiko, jog namuose sugenda šildymo įranga, tokiu atveju išeitis- pasikūrenti židinį ar krosnelę. Neturintiems, ar norintiems įsigyti, tikrai rekomenduoju, nes nuo šiol galima krosnelę ar židinį įsigyti internetu gera kaina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.