Klasikinės karališkos vestuvės

Mano vyras įsitikinęs – jeigu nori karališkų vestuvių, viskas prasideda nuo tinkamo automobilio parinkimo. Pirmiausia reikalinga classic wedding car hire. Niekada nebuvau išlepinta ir neprašiau, kad kažkas pildytų mano norus, tačiau vestuvės tapo kaip tikros princesės svajone. Vyras pasirūpino, kad būtų Bentley wedding car hire, kad turėtume pačias geriausias mašinas ir romantiškas vestuves.

Automobilių nuoma

Automobiliai vestuvėmsPirmiausiai, aišku, buvo automobilių nuomos klausimai. Jeigu sakoma, kad vestuvės iš esmės yra skirta šventė, skirta moteriai, tai galima sakyti, kad ta dalis, kur reikia pasirinkti automobilį, jau tikrai yra skirta būtent vyrui. Štai dėl ko taip džiaugiausi, kad pas mus buvo padaryta tikrai gera automobilio nuoma. Būtų šiek tiek gaila ir nesmagu, jeigu visiškai viskas būtų tik dėl manęs. Visos vestuvės, visi svečiai, visa šventė, visos išlaidos. Dabar bent jau klasikinius automobilius vyras galėjo pasisamdyti pats, kokių jų norėjo. Parinkome septynis senus Jaguarus, taip gražiai važiavusius aplink miestą ir lyg kokioje karšto temperamento pietų šalyje, pypusius visiems praeiviams, idant jie sužinotų – šiandien mes tuokiamės.

Drabužių nuoma

Jeigu automobiliai buvo vyro reikalas ir aš visiškai nesikišau, tai drabužiai ir apranga visiems svečiams buvo visiškai mano sumanymas. Reikėjo sugalvoti, kad vestuvės netaptų ta banalybe, kuria dabar dažnai visi paverčia vestuves tada, kai liepia pamergėms išsinuomoti žydras sukneles, ir visos kaip apsirengę tortais vaikščioja. Iš tiesų, aš labai mėgstu baltą spalvą, mūsų auto transportas buvo baltas. Ir visi papuošimai irgi balti. Tačiau to man negana. Mėgstu baltą spalvą ir noriu ja pasidalinti su kitais. Taigi, per vestuves aš ir mano vyras buvome apsirengę alyviniais drabužiais, o visi absoliučiai svečiai turėjo rengtis baltai. Vyrams buvo taikoma šiek tiek lengvatų ir bent jau kelnes ar švarką jie galėjo rinktis kitos spalvos, nes aišku ne visi juk turi baltus kostiumus, kiti ir šiaip gali išvis kostiumų neturėti. Galiausiai buvo be galo malonu matyti, kaip visi žmonės vaikšto baltai apsirengę ir žinoti, kad jie taip pasipuošė dėl mūsų.

Šventinė aplinka

Viskas vyko nuostabiame dvare už miesto, kur buvo labai gražu. Pati dvaro aplinka senovinė, tačiau moderniai ir stilingai pritaikyta šiai dienai. Tai leido džiaugtis išskirtiniais vaizdais ir pačia gražiausia aplinka vestuvėms. Ten ir šokome, ir dainavome, ir svečius suguldėme ir patys atšventę laimingi nuėjome miegoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.