Svetainė didelei šeimai

BaldaiKaip atrodo svetainės baldai, kai šią erdvę planuojame tikrai didelei šeimai? Didelis minkštas kampas, televizorius, minkšti baldai? Siūlome atkreipti dėmesį į keletą skirtingų akcentų, planuojant įrengti tikrai didelę ir visai šeimai skirtą svetainę.

Kas bus dėmesio centre

Kai perkami ir išdėstomi svetainės baldai, labai svarbu iš karto nuspręsti, kam bus svetainė skirta. Kas joje turės gauti didžiausią dėmesio porciją. Juk iš tiesų – tik tokie svetainės baldai, kurie yra tinkamai išdėstyti, gali pakankamai džiuginti žmogų. Kartais žmonės pačiame dėmesio centre padeda televizorių, o minkštų baldų išplanavimas būna toks, jog iškart aišku – šeimos nariai tikrai nebendraus vieni su kitais. Jeigu taip viskas suplanuojama, nereikia ir stebėtis, kad paskui vaikai vien tik spokso į televizorių ir nekreipia dėmesio vieni į kitus. Ar kad – niekas tarpusavy nesikalba. Tad kurdami jaukią aplinką, pirma paklauskite savęs, kas bus svarbu jums: bendravimas, darbas, kūryba, televizija, poilsis. Tai padės nuspręsti, kaip išdėlioti baldus, į ką labiausiai sutelkti dėmesį.

Minkšti baldai: geriau jau patogūs

Kiekvienam šeimos nariui minkšti baldai svetainėje bus didžiausias privalumas. O kas gi nemėgsta patogiai pailsėti? Jūs taip pat turbūt esate tas žmogus, kuriam malonu atsipūsti ant tikrai minkšto fotelio, minkštos sofos ar sėdmaišio. Taigi, įrenginėdami svetainę, pagalvokite apie tai, jog ji turėtų būti kuo patogesnė poilsiui. Kiekvienas turi gauti savo minkštą vietelę atsisėsti ar prigulti. Nesąžininga, jeigu įrengsite tik vieną nedidelį minkštą baldą, o visa kita bus kieta.Ar nebus taip, kad privilegijuotas šeimos narys visada sėdės minkštai, o kažkam kitam teks kamuotis atsisėdus ant kiečiausio paviršiaus? Gali būti visaip, todėl verta sukurti visiems patogų poilsį ir užtikrinti, kad minkštų baldų pakaks visiems.

Šviesios ir nuotaikingos spalvos

Svetainėje stenkitės pritaikyti ir atitinkamas spalvas. Nedarykite tamsios ar aitrių spalvų (raudonos, ryškiai geltonos) sienų, nes nuo tokių spalvų tik patys pavargsite. Geriau ieškokite šviesių pastelinių atspalvių, o gal net rinkitės klasikinę baltą spalvą, kuri itin tiks ir mažesnėms erdvėms – galės jas praplėsti ir paversti tikrai stilingomis bei gražiomis. Pasitarkite su interjero dizaineriais, o gal net tokių ir nusisamdykite. Taip pat išlaikykite vieningą stilių svetainėje, neprikraukite visko, ką tik kada esate įsigiję. Vieningas stilius leis jums susikoncentruoti į tvarką ir nereikės svetainės užgriozdinti šimtais nereikalingų ir nelabai gražių daiktų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.