Mezoterapija – natūraliu efektu pagrįsta procedūra

Nuolat girdime nusiskundimus apie raukšles, plaukų slinkimą ar papilkėjusią odą, esti begalė būdų kaip su tuo kovoti, vieni renkasi drąstiškus būdus naudojant plastinę chirurgiją, kiti renkasi natūralią ir ekologišką kosmetiką, tačiau mezoterapija yra puiki tarpinė stotelė tiems, kurie nepasitiki vien tik ekologiškais preparatais, tačiau ir nenori gultis po skalpeliu ar būti vienu iš botulino injekcijų pavyzdžių. Tačiau vis dar daugumai kyla klausimas kas tai per procedūra? Ar ji saugi? Kaip ji atliekama? Ar ji efektyvi? Ar skausminga?

Kas tai?

MezoterapijaPriešingai nei botulino injekcijos, mezoterapija yra kur kas natūralesnė ir paprastesnė procdūra, o jos rezultatai atrodo visiškai natūraliai. Mezoterapijos metu į paviršinius ar vidurinius odos sluoksnius yra leidžiamos mikroinjekcijos įvairių mikroelementų kompleksų, kurie yra naudingi žmogaus odai ir kurių neretai trūskta dėl įvaiariausių priežasčių – senėjimo procesų, įvairių ligų, genetikos. Po mikroinjekcijų, kurios suleidžiamos pusės milimetro gilyje ir kuriose yra haliurono rūgšties, cinko, magnio, fosforo ir kitų naudingų medžiagų, oda atrodo kur kas elastingesnė ir gražesnė.

Kam ji reikalinga?

Ši procedūra reikalinga, norint gydyti ir išvengti odos senėjimo, padeda pristotinti sausą odą reikalingomis medžiagomis, padeda panaikinti raukšles, pašviesinti papilkėjusią odą, padeda pigmentuotai odai, riebiai ir išporėjusiai odai, neretai taikoma net mažiems vaikams dėl įvairių odos ligų.

Užkulisiai

Ši procedūra yra visiškai saugi ir beveik visai neskausminga. Dėl specialių vienkartinių plonų adatėlių ir negiliai reikalingos injekcijos mezoterapija praktiškai yra beveik nejaučiama. Ši procedūra yra reikalinga ks 7-8 dienas kartoti po 10-12 kartų, priklausomai nuo problemos paskirties ir įsisenėjimo. Pagal individualią bėdą atrenkamas naudingųjų medžiagų kompleksas, kurio pagalba problema bus sprendžiama. Sudarytas mišinys plona adatėle leidžiamas į būtiną vietą – aplink akis, kaklą, aplink lūpas ar galvos odą. Kodėl galvos odą? Ši procedūra efektyviai padeda ne tik atsikratyti odos papilkėjimo ar raukšlių, tačiau ir padeda išvengti ir gydyti plaukų slinkimą, kuris vargina tiek jaunus, tiek ir vyresnio amžiaus žmones. Natūralūs padariniai džiugins kiekvieną, o aplinkiniai nė nepagalvos, jog tai pasiekta adatos pagalba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.