10 aspektų, kuriuos būtina apsvarstyti, jei Jus domina nauji traktoriai

Ieškote naujos įrangos? Traktoriai yra labai svarbūs kiekvienam ūkiui. Štai jūsų vadovas, kaip už savo pinigus gauti kuo daugiau naudos ir galios.

Mintis įsigyti naują žemdirbystės įrangą gali būti bauginanti, tačiau jei rasite patikimą pardavėją, esate daugiau nei pusiaukelėje, kad rastumėte veiksmingą sprendimą, kuris jums pasitarnaus ir ateityje. Vis dėlto, norėdami gauti geriausią pirkimo patirtį, patarkite ekspertams, pirmiausia atlikite šiek tiek namų darbų.

Pirmasis svarbus žingsnis yra turėti išsamų sąrašą programų, kuriose bus naudojamas traktorius. Turėdamas šią informaciją, pardavėjas gali nurodyti klientui traktoriaus ir padargo dydį.

  1. Kokiame plote dirbsite ir kokio tipo darbams jums reikės traktoriaus? Tai gali būti kiemo ir (arba) lauko pjovimas, sodo dirbimas, medžiagų pervežimas, šienavimas, sniego valymas ir kt.

  2. Koks yra užduočių, kurias norite atlikti, prioritetas? Pavyzdžiui, ar kelių valymas yra svarbesnis nei lauko šienavimas? Prioritetų nustatymas padės sutrumpinti pradinį padargų pirkimo sąrašą. Tai taip pat padės jūsų pardavėjui pateikti rekomendacijas dėl arklio galių diapazono, hidraulinės galios ir keliamosios galios, kad atitiktų jūsų poreikius.

  3. Kokia jūsų finansinio komforto zona? Arba, galbūt, kitas būdas pažvelgti į šį klausimą yra apsvarstyti, kiek norite mokėti išsimokėtinai. Jeigu domina nauji traktoriai, tikėkitės savo pirkiniui išleisti daugiau nei keliolika tūkstančių eurų.

  4. Ar manote, kad jums reikės įvairių funkcionalumo krautuvo, pritvirtinto prie jūsų traktoriaus priekio? Tai padės nustatyti, ar jums reikia keturių ratų pavaros ir kokios hidraulinės galios jums reikia.

  5. Kokia yra mažiausia sritis, per kurią turėsite važiuoti savo traktoriumi? Galbūt nenorėsite atstatyti tvorų ar perkelti pastatų, kad gautumėte didesnę mašiną ten, kur jai reikia.

  6. Ar jums reikia automatinės pavarų dėžės, ar jums tinka sankaba ir pavarų perjungimas? Pardavėjas atsižvelgs į tai teikdamas rekomendaciją.

  7. Kuo svarbus šildymas ir oro kondicionavimas? Kabinos ne tik padidina išlaidas, bet ir leidžia dirbti sunkiau ir ilgiau bet kuriuo metų laiku, patogiau. Modernūs traktoriai gali būti labai komfortiški!

  8. Kokia yra jūsų prekiautojo siūlomo prekės ženklo bendra reputacija? Taip pat atminkite, kad garantijos sąlygos ne visada rodo kokybę. Kitaip tariant, prekės ženklai, kuriems taikoma ilgesnė garantija, gali pasiūlyti ne pačią patikimiausią įrangą.

  9. Kuris iš jūsų vietinių platintojų yra žinomas dėl geriausio aptarnavimo? Niekada nenuvertinkite šalia esančio puikaus pardavėjo, kuris siūlo patikimą įrangos prekės ženklą ir gali padėti greitai išspręsti problemą… arba susisiekti su jumis vietoje, kad galėtumėte pradėti dirbti, vertės.

  10. Ar išbandėte Jus dominančius traktorius? Važiuokite ir galutinai nuspręskite tik išbandę savo pasirinkimą. Įsitikinkite, kad sėdite ant sėdynės arba, dar geriau, pasivažinėkite, kad įsitikintumėte, jog traktoriai tinka jums ir jūsų poreikiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.